روزنامه ایران چطور با هدایت جریان انحرافی روسفید شد ؟

یاسر انصاری در آخرین پست وبلاگش، "باران" نوشت:

ادای حرفه‌ای‌گری روز گذشته روزنامه ایران که خیلی خنده‌دار از آب درآمده بود همه را به یاد روزنامه‌های اصلاح‌طلب انداخت.

اولین باری که روزنامه‌ای صفحه اول خود را بدون تیتر یک و سفید منتشر کرد، اعتماد ملی بود که روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸اینگونه اعتراض خود را نشان داد و نوشت: کروبی

 

پنجم شد! بعد از آرای باطله!

اما چه شد که عقل آماتورهای جریان انحرافی به این اعتراض "قد" داد؟

دوشنبه که آن اتفاق افتاد، ساعت ۴ بعداز ظهر شهاب الدین طباطبایی، یکی از زندانیان پس از انتخابات۸۸ خودش را به موسسه ایران می‌رساند و طبق قرار تلفنی که یک ساعت قبل با علی اکبر جوانفکر داشت وارد لابی موسسه می‌شود تا خوراک فردای "شرق" را با خود ببرد و شاید هم...

حراست موسسه که حالا بعد از چندین ساعت فضای ناآرام می‌خواهد اقتدار از دست رفته‌اش را برگرداند از حضور هر میهمانی در موسسه جلوگیری می‌کند برای همین اجازه نمی‌دهد که طباطبایی در دفتر مدیرعامل حضور پیدا کند.

شهاب الدین طباطبایی با همراه خود با جوانفکر تماس می‌گیرد و او خودش را سریعا به لابی موسسه می‌رساند و در جمع خدمه و نیروهایی اجرایی با همدیگر معرکه می‌گیرند.

شهاب الدین طباطبایی که مانند دیگر اصلاح طلبان این روزها برای جریان انحرافی سینه چاک می‌کند(ماجرای دریافت ۶۰۰ میلیون روزنامه شرق و ۳۰۰ میلیون روزنامه اعتماد از جریان انحرافی را که به یاد دارید؟) به ایراد سخنرانی می‌پردازد!

او که فضا را برای اثبات برادری گروهک انحرافی و فتنه مساعد می‌بیند با صدای بلند و خطاب به جوانفکر می‌گوید: من به عنوان کسی که پدرم ۴۰ سال در عرصه رسانه فعالیت داشته همین جا اعلام می‌کنم اگر قرار است گلوله‌ای به سینه آقای جوانفکر نشانه برود اول باید سینه من را بشکافد و امثال من را!!

طباطبایی بعد از این سخنرانی با جوانفکر راهی دفتر مدیرعامل می‌شود...

هر چند در روزهای اخیر پیوند و یکدستی دو گروه فتنه و انحرافی برای مردم اظهر من الشمس شده است اما این را نوشتم تا بدانید که سفید چاپ شدن "ایران" از کجا آب می‌خورد.

/ 0 نظر / 7 بازدید