آیا گلشیفته هم قربانی تهاجم فرهنگی شد؟

واقعا فکر می کنید گلشیفته به همین راحتی و بی حساب کتاب ظرف دوسه سال از نقش اول سینماهای ایران تبدیل شد به مانکن سکسی جلد نشریات فرانسه؟

یادتان هست مثل توپ ترکید که گلشیفته قرار است با دیکاپریو در یک فیلم بازی کند و همان وقتها بعضی ها قند در دلشان آب می شد و می گفتند: خداراشکر اینقدر در سینمای دنیا جا باز کرده ایم که از هالی وود می آیند دنبال گلی خانم برای بازی!؟

بعدش هم دیدید یواش یواش روسری از سر گلی خانم رفت کنار، روی فرش قرمز با لباس راحتی راه رفت، و کم کم دوسه تا فیلم دست چندم در اتاق خواب بازی کرد؟

حالا گلی خانم از میان آن همه مانکن خوش اندام و خوش سیمای فرانسوی و غیر فرانسوی انتخاب شده برای اعلام مالکیت بر تن خودش آن هم روی جلد مجله مادام لافیگارو!

من که فکر می کنم کمترین هزینه برای یک موج بزرگ اباحیگری بین دختران ایرانی همین کار است.یک هنرپیشه درجه اول محبوب بین دختران یک کشور را با وعده بازی در هالی وود می کشانند آن طرف و آنقدر بازی اش می دهند که آبروی برگشتن نداشته باشد.آن وقت برای ارتزاق مجبورش می کنند روی جلد فیگارو عریان شود.

نتیجه روشن است.یک بازه زمانی کوتاه و هزینه کم برای یک هنرپیشه، هزاران دختر شیعه که الگویشان گلی خانم بوده را می برد به دنیای عریانی بدون مواخذه_جای بحث دارد چرا باید الگو ها چنین افرادی باشند چرا تا حالا کاری نشده برای  الگو سازی_.

پاورقی:اصلا تعجب نکنید مادر و پدرش می گویند فوتوشاپی است ها! بیچاره ها راست می گویند دخترشان اهل این حرفها نیست.آخر اصلا خود گلی خانم هم قرار نبوده برود برای این کارها.چه کند که از اینجا رانده و در آنجا مانده شده.

برگرفته از وبلاگ خوب هفت گنبد

/ 1 نظر / 9 بازدید
خود گم کرده

سلام اسطوره ها و الگو ها تا زمانی الگو هستند که از راه ب بیراه نرن، پس آدم خودش باید عاقل باشه و اگر نبود خب نتیجه ش واضح که او هم بیراهه میره. مثل ابلیس که در آن دنیا نمیتوان گناه ها را بدوشش گذاشت چون میگوید گفتم: چرا انجام دادی. البته الگو سازی هم لازمه و وظیفه کسانی است که وظیفه هدایت را بعهده گرفته اند. یاحق