کجا احمدی نژاد را دزدیدند ؟

مدتها بود که می خواستم مطلبی با عنوان «کجا احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟ » بنویسم ولی فرصت نمی شد .

یادتان هست وقتی که در مجلس هشتم ناگهان خرد جمعی بر این موضوع متمرکز شد که هیچکس حق ندارد دو شغله باشد و بر سر این موضوع ، کلیه امور جاری مملکت لنگ ماند تا سرانجام موفق شدند دکتر غلامحسین الهام را از کنار دست دکتر احمدی نژاد کنار بزنند . البته بعد از توفیق در این مهم موضوع دو شغله ها که چه عرض کنم ، چند شغله های مملکت دیگر در اولویت قرار نگرفت ؟

یادتان هست وقتی داوود احمدی نژاد به برخی امور مشکوک در دفتر رئیس جمهور اعتراض کرد و ناگهان به تیر غیب دچار شد ؟

یادتان هست که ناگهان اسفندیار رحیم مشایی به عنوان نماد ارادت به امام زمان (عج) و ساده زیستی ، فامیل دکتر احمدی نژاد شد ؟

یادتان هست به یکباره پرویز داوودی به علت کهنسالی ناگهانی بازنشسته شد و اسفندیار از دکتر حکم معاون اولی گرفت ؟

یادتان هست آقا در همان زمان بحرانی که همه در فکر فتنه 88 بودند شتر فتنه 90 را پی کرد و اجازه نداد اسفندیار معاون اول شود که اگر اینگونه می شد با بروز فتنه 90 و استعفای دکتر ، اسفندیار کفیل ریاست جمهوری می شد ؟

یادتان هست که دکتر چنان مفتون فامیل جدید شد که یک هفته حکم امام و ولی زمان خود را مسکوت گذاشت و آخر هم اسفندیار کوتاه آمد ؟

یادتان هست که تمامی اعضای ولایی کابینه که در این موضوع بر دکتر خرده گرفتند پرپر شدند ! اسمهایشان را به یاد دارید ؟ اژه ای ، صفار هرندی ، باقری لنکرانی ، فتاح و ...

یادتان هست که در برابر ناهنجاریهای اجتماعی و بی حجابیها و بی تقواییها ، مجموعه فرهنگی دولت به تسامح و تساهل دوره اصلاحات بازگشت و دکتر علنا هرگونه برخورد در این حوزه را نفی نمود ؟!

یادتان هست که اندک اندک مادحین اهل بیت و ولایتمداران از حاج منصور ارضی گرفته تا سعید حدادیان از اطراف دولت زدوده شده و بازیگران لوند سینما ، از هدیه تهرانی گرفته تا مهناز افشار همنشین برادر اسفندیارشدند ؟

یادتان هست که اندک اندک برادر اسفندیار با بیش از نوزده پست رسمی و در رأس همه آنها مسئولیت رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور راهی فرنگستان غرب شد و مشکلات کوچک و بزرگ مردم اسلام آباد غرب در گیر و دار انتخاب استانداران و فرمانداران هماهنگ با حضرتش لگدکوب شد ؟

یادتان هست که موضوع امام زمان ملعبه کودکان کوچه و بازار شد و سهم ناچیز ملت از هدفمند شدن یارانه ها هدیه با برکت امام معصوم نامیده شد ؟

یادتان هست که با دستور برادر اسفندیار و حمایت دکتر هر کس بر خلاف برنامه های فامیل جدید نطق کشید اخراج شد حتی اگر مصلحی بود از جمع صالحان ؟

یادتان هست که حضرت آقا ، امام خامنه ای (حفظه ا... ) بار دیگر در مسیر انحراف سد ایجاد کرد و باز هم دکتر قهر و آشتی راه انداخت ؟

راستی ، کجا دکتر احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟

مأموریت اصلی اسفندیار در این فرآیند پیچیده چیست ؟

آیا او می خواهد در سایه دکتر به قدرت برسد یا لایه های پیچیده پشت صحنه چیزهای دیگری را پس از کسب اعتماد دکتر از او می خواهند ؟

آیا او مأموریت دارد تا شعارهای آرمانی دکتر احمدی نژاد در سال 84 را به دست خود او لگد مال کند تا بار دیگر آرمانهای امام خمینی(ره) و امام خامنه ای (حفظه ا...) در زیر غبار کثافت کاریهای سیاستمداران بی تقوا ، از چپی چپی تا راستی ناراستی مدفون شود و دکتر احمدی نژاد به عنوان شورشگر بزرگ دهه سوم انقلاب به دست خودش و با اعتماد بی جا به نفوذیهای اینبار تسبیح به دست و ذکر گوی باند قدرت و ثروت سرمایه سوزی کند ؟

راستی کجا احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟ شاید همان روزی که دکتر الهام را با رأی اکثریت مجلس از کنار دکتر دور کرده و اسفندیار را جفتش کردند ؟/ 2 نظر / 9 بازدید
دختر 17 ساله ایرونی

متن خیلی قشنگ ودر عین حال دردناک وتلخی بود. همه اینا تجربه میشه .چیزی از دوران رئیس جمهوری ایشون نمونده.مردم ایشالا تو انتخابات بعدی نشون میدن که دیگه گول ظاهر آدما رو نمیخورن.

دختر 17 ساله ایرونی

بیچاره اون وزیرایی که با یه انتقاد حذف شدن.[ناراحت]