نجف زاده و تک تیراندازهای قزافی

کامران نجف‌زاده گزارشگر تلویزیون به همراه گروهش با سفر به لیبی و رفتن به عمق خطر گزارش‌های جذابی را برای مخاطبانش در سر تا سر دنیا تهیه می‌کند.

 شب ۲۰ شهریور ماه اخبار تلویزیون تصاویری نشان داد که کامران نجف‌زاده و تیم اعزامی واحد مرکزی به لیبی در کمین تک تیراندازان قذافی گرفتار شده بودند.
در این تصاویر یکی از فرماندهان اصلی انقلابیون در نبرد بنی ولید، با سرعت و حالت نیم خیز صحنه را ترک می‌کرد. همچنین تصاویر یک گروه خبری دیگر هم دیده می‌شد که همراه انقلابیون در پشت خاکریزها سنگر گرفته بودند.
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد در این درگیری‌ها دست کم ۱۳ نفر از مخالفان قذافی جان باختند.
کامران نجف‌زاده خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به لیبی از آغاز درگیری‌ها با حضور در خط مقدم، درگیری‌ میان انقلابیون و طرفداران قذافی را به تصویر کشیده است و با جسارت و شجاعت پوشش مناسبی به تحولات لیبی داده است.
به گزارش فارس، نجف‌زاده پیش از این هم گزارش‌های جنجالی بسیاری را تهیه کرده است و پس از بازگشت از فرانسه به ساخت مستندهای اجتماعی روی آورده بود.
او که در بحبوحه انقلاب لیبی به این کشور سفر کرده تا به حال گزارش‌های مختلفی از کاخ قذافی تا آزادی زندانیان لیبی و ... تهیه کرده است که در بخش‌های مختلف خبری به روی آنتن رفته است.

/ 0 نظر / 10 بازدید