آقازاده ؛ علی مطهری ، پاسخ الطاف بی بی سی را داد !

بازهم پدیده آقازادگی گریبانگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی شد و بعد از هنرنمایی آقازاده های هاشمی رفسنجانی ، محسن رضایی ، خزعلی ، سید احمد و سید مصطفی خمینی ، مرحوم طالقانی ، شهید بهشتی و ... جناب آقازاده خود متشکر ؛ علی مطهری به عرصه آمده و با بی ادبیات خاص خودشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جایگاه ریاست جمهوری را بدون ارائه هیچ سند و مدرکی در صحن علنی مجلس متهم فرمودند و خوراک تبلیغاتی دهها شبکه خبری صهیونیستی را برای مدتها فراهم نمود .

حال باید ببینیم وظیفه منتخبین ملت در مجلس نهم چیست و حالا که این آقازاده پر ادعا ذات خود را قبل از شروع مجلس نهم آشکار نمود و صحت هشدارهای دلسوزان کشور را با گفتار و رفتارهای خود ثابت نمود چه باید کرد ؟

منتخبین نهم در راستای رسالت انقلابی خود مبنی بر عدم نفوذ عناصر ناشایست در مجلس می بایست در صدور اعتبارنامه علی مطهری با دقت عمل کرده و رسالت خود را به دقیق ترین شکل ممکن عملیاتی سازند.
اظهارات اخیرعلی مطهری و متهم کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دخالت در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی نشان داد که بزرگترین نیاز امروز ما بیش از هر زمان دیگری همچنان "بصیرت" است و بس.
علی مطهری که پیش از این نیز از عمق نگاه به اتفاقات فتنه رنج می برد آنچنان آشفته می نمود که آن اتفاق بزرگ را به به رقابت میان دو کاندیدا تقلیل داد و خصم و دشمن و عواملش را ندید و به ساده سازی مساله ای پرداخت که رهبر معظم انقلاب آن را فتنه عمیق نامید.
اما این همه ماجرا نبود،علی مطهری که گویا باید او را قربانی هویت نامید چنان از هویت گریزان است که در انتخابات اخیر مجلس در لیستی بدور از هویتی که موجب شد در انتخابات پیشین وارد مجلس شود،جای بگیرد با اصلاح طلبان نرد عشق ببازد و از آنان کام رای.
شاید این دلدادگی و آن آشفتگی هویتی بود که موجب شد مطهری این بار برای یک ایفای نقشی دگر آماده شود.او این بار قرار شد بلند گویی باشد و تخریب سپاه پاسداران را عملیاتی سازد.
در شرایطی که انتخابات مجلس بدون هیچ مشکلی و با نظارت شورای نگهبان برگزار شد و صحت آن نیز تائید شد علی مطهری
بلند گوی خود را به بیرون گرفته از دخالت سپاه در انتخابات سخن به میان آورد و تمامی آن چه را که اپوزیسیون اعم از فتنه گر و اصلاح طلب و جریان انحراف یکجا توان و روی گفتن آن را به دلیل مسخره بودنش نداشتند،او به یکباره گفت تا آن چیزی را بگوید کهآرزوی دشمن بود.
آری علی مطهری که این روزها از بی بصیرتی رنج می برد پاسخی به این پرسش ها نمی دهد که بدون مدرک و ادله سخن گفتن چه معنایی می تواند داشته باشد؟.تخریب چهره سپاه پاسداران آن هم همسو با رسانه های غربی چه معنایی را می تواند در اذهان ثبت و ضبط کند؟
براستی کسی که تغذیه کننده رسانه های غربی است صلاحیت حضور در مجلسی را دارد که مردم به سبب سوابق پدرش به وی رای داده اند؟
به نظر می رسد منتخبین نهم در راستای رسالت انقلابی خود مبنی بر عدم نفوذ عناصر ناشایست در مجلس می بایست در صدور اعتبارنامه علی مطهری با دقت عمل کرده و رسالت خود را به دقیق ترین شکل ممکن عملیاتی سازند.

/ 0 نظر / 7 بازدید