دفاع پورنجاتی از نوری زاد + فیلم فیلم نوری زاد

احمد پورنجاتی از نمایندگان عضو فراکسیون مشارکت در مجلس ششم که از فعالین تحصن مجلس ششم نیز بود، با انتشار نامه‌ای به دختران محمد نوری‎زاد، فیلم پخش شده از او در اینترنت را فتوشاپی خواند.

پورنجاتی در این نامه کوتاه اما سراسر توهین تعابیر بی‌ادبانه متعددی را از جمله "عو عو کردن سگان"، "هاپ هاپ"، "لجن‌خواری"، "حرامزاده‌گی"، "رذالتی"، "سیاهچاله‌های دروغ و فریب و پلشتی و سنگواره زالوهای مندرس"، "دلپیچه ترحم انگیز در کالبد زهراگین خرچنگ‌های سمی"، " سالوس"، " دیوانه"، "زن‌باره"، "جادوگر"، "خوکان نجاست خوار"، "شکمبه عفن" و‌ "دزدان عقل و دل و دین" به‌کار برده است.

نکته قابل توجه اینکه احمد پورنجاتی نیز مانند نوری‌زاد تا کنون چند دور چرخیده و با انواع و اقسام جریان‌های سیاسی از راست‌های سنتی گرفته تا طیف‌های تندرو جریان تجدیدنظر طلب همکاری داشته است.

پورنجاتی در دوره‌ای که حجت‌الاسلام ری‌شهری وزیر اطلاعات بود، برای مدتی در این وزارت‌خانه مسئولیت داشت، در دهه 70 به بعثه مقام معظم رهبری رفت و در دوره‌ای قائم مقام حجت‌الاسلام ری‌شهری در بعثه مقام معظم رهبری در حج بود، سپس به صداوسیما آمد و در دوره‌ای که علی لاریجانی رئیس سازمان صداوسیما بود، قائم مقام وی بود، در انتخابات خرداد 76 به جریان دفاع از ارزش‌ها پیوست که حامی ری‌شهری بودند، پس از آن، به جریان دوم خردادی نزدیک شد و با انتشار یادداشت‌هایی در روزنامه‌های زنجیره‌ای خط خود را جدا کرد و در لیست جریان تندرو برای مجلس ششم قرار گرفت، با طرح‌های ساختارشکنانه در این مجلس همکاری کرد و در تحصن نمایندگان مجلس ششم نیز فعال بود. وی پس از کنار رفتن جریان تجدیدنظر طلب از قدرت بار دیگر به حجت‌الاسلام والمسلمین ری‌شهری نزدیک شد و در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم به‌عنوان تولیت آستان ادامه فعالیت داد و در عین حال، به نوشتن مقاله‌های تند در روزنامه‌های زنجیره‌ای ادامه داد. پورنجاتی در انتخابات خرداد 88 نیز به‌عنوان عضو اصلی ستاد موسوی فعال بود و به شهرهای مختلف کشور سفر کرد.

با این حال، پورنجاتی که سرگذشت نسبتاً مشابهی با نوری‌زاد داشته و گویا با وی هم‌ذات پنداری می‌کند، با انتشار نامه‌ای به دختران نوری‌زاد، علاوه بر ده‌ها ناسزایی که در این نامه ده خطی به منتشر کنندگان فیلمی داده است که نفاق نوری‌زاد را آشکار کرده است، یک نکته خنده‌دار نیز عنوان کرده است. وی مدعی است که این فیلم فوتوشاپی است و می‌نویسد: «اینک، در زمانه‌ای که همه چیز " فتوشاپ"می‌شود، چه باک اگر، خوکان نجاست خوار، شکمبه عفن خود را "فیلم "کنند و بر سر "محمد ما" فروریزند؟!»

بیان این نظر از سوی کسی که سال‌ها قائم مقام سازمان صداوسیما بوده اما هنوز تشخیص نمی‌دهد که فوتوشاپ که اسمش نیز روی آن است،‌ ابزار کار کردن بر روی عکس است نه فیلم. اما این ادعا این‌قدر مضحک است که حتی شخص نوری‌زاد نیز که در اثر این فیلم رسوا شده و ترجیح داده است فعلاً بساط شرم‌نامه‌هایش را جمع کند، سعی کرده اساساً به محتوای فیلم ورود نکند و اساساً ادعاهایی نظیر فوتوشاپی! بودن آن را مطرح نکرده، چرا که هر بیننده‌ای می‌تواند به‌راحتی با دسترسی به فیلم منتشر شده بر روی اینترنت تشخیص دهد که این فیلم واقعی است.

اینک یادآوری این نکته به آقای احمد پورنجاتی که "ادب مرد به ز دولت اوست"؛ فیلم منتشر شده در مورد نوری‌زاد را میبینیم ؛ فیلمی که گویا آن‌قدر مؤثر بوده که جریان فتنه را به تکاپو انداخته است.

 

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
مصطفی

[دلقک]عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی[تلفن][لبخند]

مصطفی

[دلقک]عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی[تلفن][لبخند]

محمد راستگو

از دست طالبان و اذانبش نمی دانیم به کجا پناه ببریم کسانی که تا دیروز جیره خوار یرمایه دار بوده اند اکنون طرفدار مستضعف شده اند کسانی که میر ما را به خاطر سیاستهای انسانی و اسلامیش کمونیست می خواندند و دم ازآزادی سرمایه می دادند و در مسجد امام صادق ع کفر می گفتند و از ترس امام ویاران صدیقش خفه خون گرفته بودند حالا معرکه گیر شده اند ای تف به ذاتت روزگار که خوب نامردمان را به مردم مسلط می کنی .

مرتضی

بابا ایول دمت گرم .طرف سرویس شدها!!!