ازدواج رسمی زن آمریکایی با همسر الاغش + عکس

شاید ازدواج با گربه، سگ و یا لوازم منزل و ساختمان در دنیا امری غیرقابل قبول و عجیب باشد اما به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها با چنین ازدواج‌هایی انس گرفته‌اند.

به گزارش فارس، در تازه‌ترین نوع از ازدواج‌های عجیب آمریکایی، یک زن اهل شهر سیاتل با الاغ مورد علاقه خود ازدواج کرده است.

این زن آمریکایی در خصوص این اقدامش گفت که پس از دلدادگی و تجربه بی‌نظیر ۲ ساله‌اش با این حیوان تصمیم گرفت که با آن ازدواج کند.

البته این تنها مورد از ازدواج آمریکایی‌ها با حیوانات نیست و چندی پیش نیز یک زن آمریکایی به نام لیندا با سگ خود ازدواج کرد. مجلس سنا نیز در سال گذشته میلادی قانون آزادی رابطه جنسی با حیوانات در ارتش آمریکا را تصویب کرد.

واقعا آدمی زاد اگر در مسیر شیطانی حرکت کرده و از خدا دور شود می تواند به کثیفترین کارها تن در دهد و به تعبیر قرآن از حیوان هم پست تر شود !

/ 4 نظر / 11 بازدید
مهسا

سلام دوست عزيز مي خوام يه وبسايت خوب رو بهت معرفي کنم فارم فا دات کام farmfa اگه به برنامه نويسي علاقه داري و يا دوست داري که ياد بگيري الان فرصت مناسبيه ... تو دوره هاي آموزشي فارم فا مي توني به راحتي ياد بگيري . ****** شرکت در کلاس ها با 50 درصد تخفيف شهريه براي وبمستر ها ايراني ****** حتما بيا در ضمن يه سر به پروفايل من هم بزن . منتظرم . فارم فا دات کام

دل

بعد مي گويند در غرب آزاديست !!! حتي حيوانات هم آزاد نيستند.. وقتي در قيامت لباس گناهكار از صاحبش به خدا شكايت مي كند اين حيوانات زبان بسته چقدر به درگاه خدا ناله مي كنند...

مشاور دبیرستان سلمان

شما توقع بیشتری دارید/////???ایشان با هم کفو خودشان ازدواج کردند!!

نیما

خدا به خره صبر بده ! من اگه به جای خره بودم طویله رو ترجیح می دادم