حسن یوسفی اشکوری؛ نماد اصیل نفاق + عکس

حسن یوسفی اشکوری از افرادی بود که در کنفرانس برلین حضور یافت و به بیان مطالبی علیه نظام و مبانی دین مبین اسلام پرداخت.

مقایسه وضعیت این سارق لباس روحانیت در اوایل انقلاب اسلامی ملت در روستای اشکور با شرایط فعلی اش در آلمان ، نشان دهنده مافی ضمیر جمعی دروغگوی ظاهر ساز است که ملت را بازی داده و برای خودشان کاسبی راه انداخته اند .

به محضر اپوزیسیون مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی عرض می شود که دل بستن به چنین افراد منافقی در هر مسلک و مرام ، نشاندهنده ایرادات ساختاری و ایدئولوژیک است و اگر در اول انقلاب امکان شناخت چنین افرادی نبود امروز شناخت این افراد با نگاهی به سوابق سه دهه اخیرشان بسیار ساده است .

گسستن چنین افرادی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیوستن ایشان به مخالفان خود می تواند بهترین دلیل برای درستی راه جمهوری اسلامی و نادرست بودن کار مخالفین باشد .

سخنرانی در جمع اهالی اشکور در ایام پیروزی انقلاب اسلامی

 

عکس یادگاری با دختر بی‌حجابش در آلمان

 

/ 3 نظر / 32 بازدید
سلمان محمدی

سلام. حساسیت شما را درک میکنم. ولی ایشان که خودش مخالف حجاب نیست. مخالف حجاب اجباری است. دخترش هم بزرگ شده و او نمیتواند و نباید حجاب را و هیچ یک از احکام دین را به او و به هیچ کس دیگری تحمیل کند. شما تضمین میکنید که دخترتان یا خواهرتان حتما باحجاب خواهد شد؟ (بدون اجبار شما یا جمهوری اسلامی و گشت ارشاد ها). پس به افراد بهتان نزنید. خدا را خوش نمی آید. خدا از حق خودش ممکن است بگذرد، اما از حق مردم نمی گذرد ها. از خدا بترسید.

مثل اینکه رسانه های ما رسانه های پاپارازی های مستعجن اروچا را تو چیبشان می گذارند .آخه مرد حسابی عکس فک وفامیلهای خودت را بذارند تو اینترنت خوشت میاد؟ مگر ما پیرو پیامبری نیستیم که می فرماید کاری که دوست ندارید دیگران به شما بکنند با دیگران نکنید.من دخترم برغم تمام مشکلاتی از طرف دانشگاه برایش ایجاد می کنند حجابش را در یکی از دانشگاه ها اروپائی حفظ می کند این چه ربطی به پدرش دارد .چقدر از پدرهائی که با اجبار حجاب به سر دخترشان می کنند و روزانه میلونها از بیت المال را به جیب می زنند کک شما را نمی گزد ولی این بنده خدا که من کاملا با مواضعش در بعضی از موارد مخالفم با دخترش یک عکس خصوصی گرفته و شما هم شرم و حیا را یک جا قورت داده و برا ی جذب چندتا مخاطب روی همه کفار را سفید کردید بابا تا کی می خواهید بر طبل هدف وسیله را توجیه می کند بزنید اگر واقعا فکر می کنید چیزی در چنته دارید بسم الله مواضع این بابا را به نقد بکشید نه مثل دزدها عکس خانوادگی یک پدر با دخترش را بگرو بگیرید . حیف از یک جو غیرت ایرانی اسلامی پیش کش