بازداشت یکی از فتنه گران نزدیک به مهدی هاشمی رفسنجانی !

بازداشت یکی از عناصر حلقه اول مهدی هاشمی رفسنجانی رسیدگی به پرونده وی را وارد مرحله حساس و مهمی کرده است و در همین حال، برخی جریان‌ها که تمایلی به تکمیل تحقیقات در مورد ابعاد این پرونده را ندارند، دور جدیدی از شایعه‌سازی را کلید زده‌اند.

به گزارش سایت رجانیوز فرد بازداشت شده از عناصر موثر در فتنه 88 و جزو حلقه اول مرتبطین با مهدی هاشمی است و در پی بازداشت وی، امروز شایعه‌ای با این مضمون مطرح شده است که مهدی هاشمی تا یک هفته دیگر آزاد خواهد شد.

به نظر می‌رسد هدف از طراحی و انتشار این شایعه، اعمال فشار به قوه قضائیه برای ناتمام ماندن تحقیقات باشد، این در حالی است که قوه قضائیه در رسیدگی پرونده مهدی هاشمی در حدود دو ماه اخیر پس از بازداشت او عملکرد منطقی و قانونی داشته و در عین طی کردن روندهای قانونی فرصت بهانه جویی و مظلوم نمایی را به متهم نداده است.

گفته می‌شود فرد بازداشت شده اطلاعات جزیی از اقدامات مهدی هاشمی در جریان حوادث سال 88 در اختیار دارد و در تکمیل ابعاد این پرونده بسیار موثر خواهد بود.

/ 1 نظر / 3 بازدید
www.sekoya.ir

سلام وبلاگت رو ديدم خيلي جالب و زيباست. دستت درد نکنه اگر افتخار میدی تو هم یه سری به وب من بزن. لطفا نظرت رو راجب وبم بده. ممنون www.sekoya.ir