درهای سفارت ایران در لندن را بخاطر حقوق بشر بر روی معترضین باز کنید !

قابل توجه نوچه ها و نوکران ذاتی روباه پیر در امر حقوق بشر که دو سال پیش همین موقعها داشتند به دستور اربابان جانی و استعمارگرشان داد دفاع از حقوق ملتها می زدند .

درگیریهای جمعی از مردم انگلیس در شهرهای مختلف با پلیس ، پس از قتل یک سیاه پوست ، خیابانهای لندن را به آوردگاهی بزرگ تبدیل کرده و دولت و پلیس این کشور مدافع حقوق ملتها در برابر چشمان نوکران و چاکران ایرانی خود با اسلحه و سگهای وحشی مشغول مشق دموکراسی در خیابانهای لندن هستند .

بابا ایول داره ! خاتمی ، موسوی ، کروبی ، هاشمی ، ... چشماتون روشن . عجب روزگاری شده ؟! فقط نکته مهمی که در حال حاضر ملت ما نگرانش هستند سلامتی آقازاده های شما عزیزان دموکراسی خواه هستش که به عنوان نمونه داش مهدی هاشمی داره تو لندن زبانش رو تقویت میکنه که بتونه از دکتراش تو شبکه بی بی سی انگلیسی دفاع کنه و فرزندان دلبند برادر خاتمی مشغول اخذ مدارک عالیه از کشور آزاد و فخیمه دوست هستند و با این وضعیت جان شیرینشان در خطر است ؟

اصلا معلوم نیست که چرا این اراذل و اوباش تو خیابونهای لندن به جنگ با دموکراسی رفته اند و حرف حالیشون نمیشه ؟ بابا اگه دوست دارید همه جا رو آتیش بزنید و با پلیس درگیر بشید بیاید تو کشور ضد حقوق بسری ایران و پشت سر آزادیخواههای ایرونی ، سطل آشغال آتیش بزنید و کلی هم حال کنید . ضمنا حقوق هم بگیرید و طرفدار حقوق بشر هم بشید ! اصلا هر شب ازتون مصاحبه می گیریم و تو خود بی بی سی پخش میکنیم تا کلی هم معروف بشید . اینجوری هم ارباب از ما راضی میشه هم از شما .   

خوب حالا با هم خبرهای جدید رو مرور میکنیم : پلیس انگلیس اعلام کرد در جریان این درگیری‌ها تاکنون ۳۳۴ نفر را دستگیر کرده و ۶۹ نفر رسما به دامن‌زدن آشوب‌ها تفهیم اتهام شده‌اند. ناآرامی های لندن از سه شب پیش و در پی کشته شدن یکی از شهروندان به وسیله پلیس در تاتنهام شروع شد. شهروندان روز شنبه در یک راهپیمایی آرام کشته شدن مارک دوگان ۲۹ ساله را محکوم کردند ولی این اعتراض شب هنگام به شورش و ناآرامی تبدیل شد که یک‌شنبه هم ادامه یافت.
در سومین شب از ناآرامی‌های بی‌سابقه در انگلیس، موج آشوب‌ها و درگیری میان معترضان و نیروهای پلیس به چندین منطقه شهر لندن از گسترش یافت. پایگاه خبری الجزیره اعلام کرد ساختمان‌ها و خودروها در پایتخت انگلیس و دیگر شهرهای این کشور در بدترین ناآرامی‌ها در دهه‌های گذشته برای سومین شب متوالی به آتش کشیده شد.

خبرگزاری الجزیره اعلام کرد: پلیس تلاش می‌کند تا از سرایت آشوب‌ها به شهر‌های دیگر انگلیس جلوگیری کند و آرامش را به شهر لندن میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ بازگرداند. گزارش می‌شود شمار زیادی از خودروهای پارک‌شده به آتش کشیده شده بسیاری دیگر واژگون شده‌اند.

"دیوید کامرون " نخست وزیر انگلیس که شب گذشته به تعطیلات تابستانی خود در ویلایی در ایتالیا پایان داد به منظور بررسی اوضاع بحران، قرار است امروز جلسه امنیتی را با مقامات انگلیسی برگزار کند.

از همین رو با توجه به اقدامات انگلیس در انتخابات اخیر ایران اعم از جاسوسی، ساماندهی اغتشاشات، پناه دادن به مجرمان، پوشش و بزرگنمایی این اتفاقات؛ پیشنهاد می‌شود وزارت امور خارجه ایران در اقدامی از خواسته‌های به حق مردم انگلیس حمایت کرده و سفیر خود را فرا خواند و همچنین درهای سفارت را برای مجروحان و معترضان باز بگذارد. لازم به یادآوری سفارت انگلستان در ایران در زمان اغتشاشات درهای خود را به روی اغتشاشگران باز می‌گذاشت.

همچنین به همه فعالان عرصه شبکه‌های اجتماعی و آشنا با زبان انگلیسی پیشنهاد می‌شود با حضور در شبکه‌های انگلیسی نسبت به یاری مردم مظلوم این کشور که از دموکراسی ملکه‌ای خسته شده‌اند، اقدام کنند.

/ 0 نظر / 5 بازدید