عید سعید فطر بر خداجویان روزه دار مبارک باد

یک ماه تمومه که یه جنگ تموم عیار تو قلبها و درون آدمهای شهرمون درگرفته و ابعاد این جنگ داخلی به کوچه ها و خیابونهای شهر کشیده شده !

یه عده با اعتماد به وعده های الهی یک ماه تمومه که روزهای بلند تابستون رو با گرسنگی و تشنگی سپری کرده اند و از این بابت منتی هم سر کسی ندارن . تازه همه هم وطناشون رو هم دعا کردن .

یه عده هم توی این ماه همه چیز رو به بازی گرفتن و دروغ تلقی کردن و در این مسیر از زمین و آسمون طلبکارن که چرا مجبور بودن یک کمی خودشون رو تو مجامع عمومی جمع و جور کنن و روزه خواری علنی و بعضی گناههای دیگه رو کم کنن .

اینکه کی راست گفته و کی دروغ ، خیلی زودتر از اینکه آدما بخوان سر بجونبونن معلوم میشه فقط باید تا لحظه مرگ صبر کنیم و چشمای برزخی باز بشه تا ببینیم کی چه کارس !؟

اما اون چیزی که واضحه اینکه روزه دارای درب خونه خدا از عید زیبای فطر خیلی لذت می برن و یه جورایی عیدی اجرای فرامین الهی رو از حضرت حق میگیرن . اون بی ایمانها هم خوشحال میشن چرا که باز هم شیاطین آزاد میشن و بساط گناه و نافرمانیهای علنی شون رو به راه میشه

خدایا با این همه بنده های جورواجورت خیلی باحالی که صبر می کنی تا روز روزش .

ان شاء الله عید فطر برا همه شیعیان امام علی و مسلمونای واقعی مبارک باشه

یا علی  

/ 3 نظر / 8 بازدید
زیبا

سلام بر شما هم مبارک

elham

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir

میثم

دیگه کی میشه که تو اون ماه یک عمل صواب به اندازه اعمال صواب یک عمر رو داشته باشه . حسرت باد بر ما.