با آل علی هرکه درافتاد ور افتاد ( مرج البحرین یلتقیان )

نویسنده وبلاگ "اسکالپل"درآخرین پستش نوشت: دوربین ممنوع! ورود خبرنگاران ممنوع! دیدن خون، حال مسلمانان را از آمریکا و از حکام دست نشانده‌اش بهم می‌زند، کار دست آل خلیفه می‌دهد و حتی ممکن است کار دست ناو «آبراهام لینکلن» که از تنگه هرمز رد شده بدهد!

وارثین خون شهید «نادر مهدوی» و «بیژن گُرد» صدها قایق تندرو را برای حمله به ناوگان شیطان تدارک دیده‎‌‌اند و «یاهو» از ترسش این را خبر صحفه اصلی خود کرده! «نادر مهدوی» را آمریکائی‌ها با شقاوت شهید کردند؛ آنها در حالیکه دستان او را بسته بودند، کینه‌شان را با میخ لنگر در سینه او خالی کردند و جای بوسه امام خمینی (ره) بر پیشانی او را با تیر خلاص سوراخ کردند. اما در بحرین، خبرنگاران آمریکائی ایندفعه از بقیه خبرنگاران ممنوع الورود ترند! چون ۱۴ فوریه سال گذشته وسیعترین پوشش را از جنایات آل سعود و آل خلیفه، خبرنگاران «نیویورک تایمز» داشتند! واشنگتن پست، دیروز بحرین را «جزیره اندوه» نامیده و از سرنگونی رژیم آل خلیفه پیشگوئی قطعی کرده. آمریکا حمایت می‌کند؛ آل خلیفه حماقت می‌کند؛ آل سعود جنایت می‌کند؛ خبرنگاران آمریکائی درایت می‌کنند و اخبار را به بیرون درز می‌دهند؛ عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!

کشوری که دو دستی تقدیم آل سعود شده باشد، فقط با شهادت آزاد می‌شود. پیر و جوان و زن و کودک از دو روز پیش در بحرین کفن پوشیده‌اند. صدای امام خمینی (ره) این روزها مدام در گوش ما می‌پیچد که: «خدا می‌داند راه و رسم شهادت کوری شدنی نیست و این ملت‌ها و آیندگان هستند که به راه شهیدان اقتدا خواهند نمود.» در برابر دیدگان دنیا؛ همان معادله شگفت‌آوری که مردم را در «جزیره ثبات» غرب در سال ۱۳۵۷ به خیابانها و مقابل تانکهای «محمدرضا پهلوی» کشانده بود این بار مردم را کفن پوش به خیابانهای «جزیره اندوه» و مقابل تانکهای «شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه» کشانده است. مردمی که بدون اهمیت دادن به حکومت نظامی در بحرین به خیابان آمده‌اند، به راه شهیدان انقلاب اسلامی اقتدا کرده‌اند. نیروهای «آل خلیفه» هم به نیروهای بعثی «صدام» اقتدا کرده‌اند و دارند خاطره خرمشهر را زنده می‌کنند! آنها علاوه بر استفاده از انواع گلوله‌های مجاز (!) و غیر مجاز به خانه‌های مردم هم حمله می‌برند و طلا و وسایل با ارزششان را غارت می‌کنند.

درگیری جوانان بحرینی با نیروهای سپر جزیره آنقدر شجاعانه است که تماشای فیلم‌های این درگیری تعجب آدم را از اینکه اینها در مقابل شلیک گلوله‌ها هیچ احساس خطری ندارند، بر می‌انگیزد. «شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه» نمی‌داند که ما احتیاج به دخالت در بحرین نداریم! این خون شهیدان ماست که در بحرین دخالت کرده و بچه شیعه‌ها را شیر کرده تا بینی آل خلیفه و آل سعود را به خاک بمالند و انتقام شهدای جمعه سیاه سال ۶۶ را و آن ۴۰۰ مادر شهیدی را که از خیابانهای مکه در لباس احرام به دیدار فرزندان خود رفتند بگیرند. این ابهت ولی فقیه زمان، امام خامنه‌ای است که در بحرین دخالت کرده و هراس در جان «آل خلیفه» انداخته. جوانان بحرینی امام ما را «یا بن رسول الله» خطاب می‌کنند و خلفاء و آل خلفای تاریخ، همیشه از «ابن رسول الله» می‌ترسیده‌اند! «آل خلیفه» دشمن جوانان بحرینی نیست؛ «شیخ حمد» مزدور «ملک عبدالله» و «ملک عبدالله» مزدور «اوباما» است و افسار شورای همکاری خلیج فارس در دست «لئون پانتا» وزیر دفاع آمریکاست. آمریکا اصلا خاطره خوشی از رویارویی با جوانانی که لبیک گوی ولی فقیه هستند ندارد. آمریکا حتی خاطره خوشی از شن‌هایی که لبیک گوی ولی فقیه هستند ندارد! آمریکا دوباره با فرزندان علی (ع) و فاطمه (س) در افتاده و طبق معمول نمی‌داند که «با آل علی هر که در افتاد ور افتاد»!

/ 0 نظر / 18 بازدید