علی خلیلی طلبه شجاعی که برای دفاع از ناموس چاقو خورد !

نیمه‌ شب سرنشینان یک خودروی پراید برای چند خانم جوان در چهارراه سیدالشهدا واقع در بلوار پروین تهرانپارس مزاحمت ایجاد کردند که با اعتراض چند تن از جوانان محل مواجه شده و اقدام به ضرب و جرح آنان کردند.

در جریان این درگیری، حجةالاسلام «علی خلیلی» طلبه جوانی که با دو نوجوان همراهش به رفتار ناشایست سرنشینان پراید و موتورسیکلتی که همراه آنها بود، اعتراض کرد، از سوی یکی از آنها و از ناحیه شاهرگ گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

پس از اینکه این طلبه جوان به همراه دوستانش از سوی این افراد که حدود 6 نفر بودند مورد حمله قرار گرفت به بیمارستان عرفان منتقل شد و ساعت 5 صبح مورد جراحی قرار گرفت و در حال حاضر نیز بیهوش بوده و به گفته پزشکان احتمال دارد به خاطر خونریزی شدید و نرسیدن خون به مغز دچار ضایعه مغزی شود.گفتنی است این طلبه جوان که در حوزه علمیه ازگل مشغول تحصیل است از مراسم جشن نیمه شعبان به سمت منزل راهی بود و می‌خواست که 2 نفر از دانش‌آموزان نوجوان را تا خانه‌هایشان همراهی کند.در همین باره یکی از نزدیکان حجةالاسلام خلیلی، گفت: از ساعت 12 تا 4 بامداد هیچ بیمارستان دولتی حاضر به پذیرش وی نشد و بنابر اظهار پزشکان، به دلیل همین تأخیر در عمل جراحی احتمال ضایعه مغزی وجود دارد.

همچنین یکی از دوستان علی خلیلی، با بیان اینکه اورژانس 30 دقیقه پس از حادثه به محل رسیده است، عنوان کرد؛ هیچ بیمارستانی حاضر به پذیرش طلبه مجروح نبود و یک بیمارستان هم پذیرش را منوط به دریافت 6 میلیون تومان کرد!

حجةالاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران از حجةالاسلام خلیلی ـ شاگرد خود در مدرسه علمیه ازگل ـ عیادت کرد و ضمن صحبت با خانواده وی در جریان جزئیات حادثه و اقدامات پزشکی انجام شده برای سلامتی وی قرار گرفت.
وی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود حال این طلبه فداکار تاکید کرد: برای رسیدگی قضایی به این موضوع، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

/ 0 نظر / 15 بازدید