حاج منصور ارضی از اتهامات اسفندیار رحیم مشائی تبرئه شد

سرانجام حکم دادگاه تشکیل شده برای دو تن از مداحان مشهور و محبوب کشور ، آقایان حاج منصور ارضی و حاج سعید حدادیان صادر شد و حسب اطلاعات منتشر شده حاج منصور ارضی از اتهامات اسفندیار دولت تبرئه و حاج سعید حدادیان به مبلغ پنجاه هزارتومان  جریمه نقدی محکوم گردید .

این رأی که به گفته یک منبع مطلع، مراحل قانونی را طی کرده و آماده ابلاغ
است، «بدوی» بوده و حکم صادره ظرف 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی است.

لازم به یادآوری است که مبنای شکایت مشائی از حاج منصور ارضی ، نسبت دادن الفاظ « یهودی امت و تخم حرام » بیان شده توسط حاج منصور در مراسم شب زنده داریهای ماه مبارک رمضان مسجد ارک به خودشان بوده است .

لازم به ذکر است که حاج منصور ارضی در این برنامه با حمله به حلقه انحرافی نفوذ کرده در بدنه دولت به فردی که از منظر ایشان با نشانه های حرام زادگی ، یهودی امت ، مرتبط با سیستم فراماسونری بین المللی شناخته می شود بدون ذکر نام حمله کرده و او را شایسته مرگ و سقط شدن دانست و در اوج دعا برای نابودیش دعا کرد .

بعد از این برنامه بود که اسفندیار رحیم مشائی با تطبیق موارد مطروحه احساس کرد که منظور ایشان بوده اند و لذا با طرح شکایت از حاج منصور ارضی ادعا کردند که امنیت جانی شان به خطر افتاده است !

همچنین سعید حدادیان در سخنرانی مشهور خود که قطعه صوتی آن در فضای مجازی و گوشی های موبایل در سطح وسیع توزیع گردید با استفاده از تمثیلی خاص و روایی دکتر احمدی نژاد را همچون پیامبر ابوالبشر حضرت آدم دانستند که به واسطه کشف عورتش ، مورد غضب الهی قرار گرفته است و در این تمثیل با ذکر نام اسفندیار دولت او را مایه آبرو ریزی احمدی نژاد دانست .

در هر صورت نتیجه اعلام شده برای دادگاه این دو مداح مشهور و پرطرفدار تهرانی پایان قضایی این پرونده محسوب می شود ولی قطعا با توجه به در پیش بودن ماه محرم و برنامه های پر تعداد این مداحان مشهور باید منتظر بود تا ادامه داستان را شنید !

/ 0 نظر / 33 بازدید