چرا علیرغم همه دشمنی ها ایران اسلامی روز به روز قدرتمندتر می شود ؟!

امروزه یکی از مهمترین مسائل مطرح در جامعه جهانی ، پدیده ای به نام « جمهوری اسلامی ایران » است .

چرا ایران اسلامی اینقدر مهم شده و دوست و دشمن در حال پوشش رسانه ای مسائل ایران متناسب با منافع خود هستند ؟

چرا طی سه سال اخیر بیش از بیست شبکه فارسی زبان مخالف نظام جمهوری اسلامی راه اندازی شده و هزینه های میلیاردی برای آنها صورت پذیرفته است ؟

چرا بخش عظیمی از متخصصین IT غرب مشغول ارائه سرویسهای جذاب تحت وب برای تأثیرگذاری بر مخاطبان ایرانی هستند ! مگر چه تحولی اتفاق افتاده که دشمنان جمهوری اسلامی استراتژی تهاجم فرهنگی بر علیه فرهنگ علوی ایرانیان مسلمان را  در پیش گرفته و از تمام ابزارهای خود برای تأثیرگذاری بر ملت استفاده می کنند ؟

چرا پروژه هایی همچون توهین به عاشورا ، اهانت به روزه داران و روزه خواری در روز قدس ،  پاره کردن پرچم هیئت عزاداری امام حسین ، بی حرمتی به ساحت مقدس امام هادی ، انتشار هرزه گوییها بر ضد مقدسات و باورهای شیعه ، حمله سازمان یافته به جایگاه ولایت فقیه به عنوان بارزترین نماد حکومتی شیعه علوی ، تمسخر مهدویت  و دهها مورد مشابه دیگر طی پروژه آمریکایی کودتای مخملی سال 88 به سرعت اجرا شد و تلاش شد در گرد و غبار به وجود آمده در آن دوره باورهای ملت تخریب شود ؟

به راستی چرا برنامه های ماهواره ای شبکه های فارسی زبان ، زیرکانه تلاش می کنند تا مفاهیم محترمی همچون حرمت شراب  و مسکرات ، ممنوعیت ارتباط جسمی بین زن و مرد نامحرم ، اتحاد و انسجام مذهبی حاکم بر ایران اسلامی ، احترام به علماء و روحانیون ، اعتماد به مسئولین خدمتگزار ، زشتی بی حجابی و بی بند و باری در مکانهای عمومی و ... را سست کرده و متن جامعه علوی ایران اسلامی را تحت تأثیر قرار دهند ؟

دقت در این مسائل به ما نشان می دهد که پروژه های استکباری اولویت خود را از راهبرد سخت به سمت راهبرد نرم در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی تغییر داده است .

مسئله ای که چشمهای تیزبین رهبر عزیز حداقل از بیست سال قبل ؛ آن را دیده و هشدارهای لازم را داده بودند . 

مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ، فعال نمودن جنبش نرم افزاری ، راه اندازی ساختار افسران جوان جنگ نرم ، تبیین شبیه سازی ناشیانه کودتاهای مخملی در ایران برخی از کلیدواژه های امام خامنه ای طی این بیست سال بود که با ایفای رسالت خطیر رهبری توانستند به نخبگان مومن کشور آمادگی لازم جهت مواجهه با برنامه های خباثت آلود دشمنان را داده و خاکریزهای دفاعی را مستحکم نمایند .

امروز دیگر قدرت برتر ایران اسلامی در حوزه مسائل منطقه ای و جهانی آنچنان آشکار شده دوست و دشمن به آن معترفند .

پارسهای ذلیلانه مقامات صهیونیستی پس از برگزاری اجلاس عظیم غیر متعهدها با ریاست مدبرانه ایران ، عقب نشینی های مداوم غربی ها در موضوع پذیرش حق استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای  ، تقویت روزافزون محور مقاومت در خاورمیانه علیرغم تلاشهای مذبوحانه ارتجاع بی تمدن عربی منطقه ، بی چارگی جهان غرب به سرکردگی آمریکا علیرغم برنامه ریزیهای گسترده و اجرای پروژه های پیچیده جنگ نرم بر علیه ایران ، نتیجه معکوس سیاه نمایی های رسانه ای بنگاههای عظیم خبری غرب در جامعه بین المللی و توجه بیشتر جامعه جهانی نسبت به واقعیتهای ایران عزیز ، شکست خفت بار طرح تحریمهای همه جانبه ایران  ؛ همه و همه نشاندهنده یک چیز است .

ایران اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده است که دشمن برای مواجهه با او باید از همه امکاناتش استفاده کند و میلیاردها هزینه کند تا به اعتراف خودشان بتواند سرعت پیشرفت کشور را کاهش دهد و در این فرصت با هجوم همه جانبه فرهنگی و گسترش فساد و بی بند و باری جامعه اسلامی مبتنی بر آموزه های علوی را از درون مضمحل کند .

دشمن امیدوار است که جوانان ایران اسلامی ، بی اعتقاد ، هرهری مذهب ، درگیر شهوات و امیال نفسانی ، معتاد و بی توان ، عقده ای و نا آرام ، بی ادب و فحاش ، بی سواد و فاقد دانش مفید ، بدور از مطالعه و پژوهش ، فاقد عمق در بینش سیاسی و تحت مدیریت رسانه ای بنگاههای دشمن  باشند تا او بتواند طی دو دهه آینده که نسل جوان امروز باید امورات مملکت را بر دوش گرفته و هسته مرکزی باورهای ایمانی جامعه را شکل دهند با اتکاء بر کار ضد فرهنگی خود جامعه ای بی تفاوت در درون کشور بسازد و منشأ قدرت ایران اسلامی که همانا پشتوانه عظیم ملت مومن و علوی بوده و هست را خاموش سازد .

با این حال علیرغم تلاشهای شبانه روزی دشمن در حوزه جنگ نرم و فشارهای اقتصادی ناجوانمردانه ، شاهد هستیم که بخش عظیمی از نسل جدید و پویای کشورمان محکم و مستحکم در مسیر روشن و تعالی بخش اسلام عزیز گام بر می دارند و هیچ کدام از توطئه های گسترده دشمن نتوانسته است ریشه های ایمانی اش را به لرزه در آورد .

حضور جانانه جوانان مومن و انقلابی در مراسمات ایمانی همچون اعتکافها ، نمازهای جمعه و جماعت ، هیئت های عزاداری ارباب بی کفن ، شرکت در مراسمات دعا و نیایش ، حضور با صلابت در راهپیمایی های ملی و مذهبی ، حضور گسترده در مراسمات و اعیاد اسلامی همچون نماز عید فطر به خصوصا نماز عید تهران به امامت ولی فقیه آگاه و جانشین شایسته امام زمان (عج) ، حضور مومنانه در بسیج بیست میلیونی مستضعفین به عنوان شجره طیبه امام راحل و عظیم الشأن انقلاب حضرت روح ا... ، حضور مومنانه و پرقدرت در میادین علمی و فناوری تا جایی که شهیدان والامقامی را تقدیم به مام میهن نموده اند و دهها  و صدها فعالیت دیگر که در این مجال نمی گنجد ، تنها گوشه هایی از توانمندیهای نسل جدید جامعه اسلامی ماست و دشمن باید بداند که این انقلاب مقدس با نفس قدسی حضرت امام خمینی (ره) و زعامت مدبرانه امام خامنه ای ( روحی فداه ) به سرعت قله های پیشرفت و عظمت را در نروردیده و انشاء ا... حکومت را تقدیم محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت مهدی موعود روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه افداه خواهد نمود .

ان شاء ا...    

 

/ 0 نظر / 6 بازدید