سفر بانو فائزه هاشمی به لندن برای دیدار با شازده پسر دانشجویشان

محسن هاشمی رفسنجانی برادر بزرگ فائزه هاشمی رفسنجانی از دلیل و مقصد سفر خواهرش پرده برداشت و گفت که او احتمالا به لندن برای دیدار با پسرش(حسن لاهوتی) رفته است.

به گزارش آنا، برخی از رسانه‌ها از خروج بی‌سروصدای فائزه هاشمی رفسنجانی از محکومان فتنه 88 خبر دادند که البته این خبر با اظهارات وکیل مدافع خاندان هاشمی تایید شد.
در همین راستا محسن هاشمی رفسنجانی برادر بزرگ فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ما از دلیل و مقصد سفر خواهرش پرده برداشت و گفت که او احتمالا به لندن رفته ا ست.
متن کامل گفت‌وگوی خبرگزاری آنا با محسن هاشمی از نظرتان می‌گذرد:
آنا: سفر خانم فائزه هاشمی به خارج از کشور آیا کاری بوده است؟ 
محسن هاشمی: فرزند ایشان خارج از کشور است و لندن تحصیل می‌کند، خبر ندارم سفرش چی هست؟
آنا: مگر خانم هاشمی ممنوع‌الخروج نیست؟
محسن هاشمی: قانونی رفته و مشکلی ندارد و هیچ وقت ممنوع‌الخروج نبوده و نیست. و احتمال میدم به خاطر اینکه پسرش(حسن لاهوتی) در لندن تحصیل می‌کند رفته تا به او سر بزند.
در شرایطی که در هفته‌های اخیر صدور برخی احکام برای فعالان رسانه‌ای ـ دانشجویی جبهه فرهنگی انقلاب، از سوی قوه قضائیه، اعتراضات زیادی را از سوی چهره‌های دلسوز نظام همچون آیت الله علم‌الهدی، دکتر باقری لنکرانی و تشکل‌های مختلف داشنجویی به دنبال داشته است، عدم اجرای حکم محکومیت فائزه هاشمی رفسنجانی، پنج ماه پس از صدور این حکم، سبب شد تا دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز پنج شنبه 12 مرداد حدود ساعت 4:30 بامداد از فرودگاه امام خمینی(ره) ایران را ترک کرده و به برادرش مهدی هاشمی یکی از محورهای اصلی فتنه 88 بپیوندد.
/ 2 نظر / 15 بازدید
محمد

حتما از +1 گوگل شنیدی که باعث محبوب شدن وبلاگ یا سایت شما در گوگل میشه.ما یه سایتی راه اندازی کردیم که از طریق اون میتونید بدونه هیچ دردسری تبادل گوگل پلاس (+1) کنید.فقط کافیه عضو بشی ، وارد سیستم بشی ، روی گوگل +1 کلیک کنی تا امتیاز دریافت کنی و آخر هم افزودن سایت رو بزنی.پس سریعتر عضو بشید و با معرفی سایتمون به دوستاتون 50 امتیاز رایگان هدیه بگیرید.منتظرتون هستم

دختر17 ساله ایرونی

واقعا"که!پس این قوه قضاییه چیکارمیکنه؟[عصبانی]