سپاه چگونه تنگه هرمز را کنترل خواهد کرد ؟

فرمانده کل سپاه با اعلام ورود جمهوری اسلامی ایران به فاز جدید تهدیدات علیه دشمن، درخصوص برنامه مقابله با تحریم‌های فعلی علیه کشورمان گفت: استراتژی ما در برابر تهدیدات و تحریم‌ها، کنترل هوشمند تنگه هرمز است.

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره تهدیدات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز "استراتژی تهدید در مقابل تهدید" اظهار داشت: حضور مردم در صحنه‌های انقلاب و حمایت کامل آنها از اهداف نظام جمهوری اسلامی باعث شده است که تهدیدات دشمن در ایران کارایی نداشته باشد.
 
وی با اشاره به تهدید نظامی جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تصریح کرد: ما در رابطه با تهدیدات وارد فاز جدیدی شده‌ایم و در حال حاضر این تهدیدات ماست که بر دشمن اثر می‌گذارد.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران بر همین اساس تأکید کرد: به جای اینکه تهدیدات دشمن بر روی کشورمان اثرگذار باشد، این تهدیدات جمهوری اسلامی است که در کنترل و انسداد تنگه هرمز و یا پاسخ‌گویی به انواع تهدیدات بیشتر است.
 
وی در پاسخ به این سؤال که چه استراتژی برای مقابله با تهدیدات و تحریم‌های فعلی مدنظر است به "کنترل هوشمند تنگه هرمز در برابر تحریم نفتی کشورمان" اشاره کرد.
/ 0 نظر / 8 بازدید