ورود به مجلس جهت خدمت کردن به مردم که اینطور جر دادن نداره !

« ورود به مجلس جهت خدمت کردن به مردم که اینطور جر دادن نداره »

این جمله فوق العاده جالبی بود که بعد از نماز جمعه این هفته تهران وقتیکه از یکی از دوستان در مورد برخی از فعالیتهای زیر زمینی و رو زمینی برخی از کاندیداهای مورد حمایت شهرداری تهران پرسیدم  به من گفت .

راستش رو بخواهید حاج محسن یکی از رزمنده های با حال و خاکی و مقبول هست و با توجه به سوابق درخشانش تو کارهای مختلف نظرش برام مهم بود .

با عنایت به اینکه اخیرا شهرداری تهران برای ورود دو نفر از کاندیدهای مورد نظر خودش تو تهران که تو لیست جبهه متحد هستند سنگ تموم گذاشته و علنا با برگزاری جلسات توجیهی برای شورایاران این کلان شهر درخواست تبلیغ رسمی  دو عنصر را کرده از حاج محسن پرسیدم : حاجی مثل اینکه یکی از این افراد جزو رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدسه چطور حاضر شده که خودشو پیش فروش کنه !

حاجی گفت : همه میدونن که شهردار حتی نفرات ستادهای تبلیغاتی  انتخابات ریاست جمهوری آینده خودشو در استانهای مختلف هم چیده و طبیعیه که واسه نمایندگی تهران هم نیاز به چند نفرنیروی پاکار داشته باشه . راستش رو بخواهی این افراد تا درگیر ضد و بندهای سیاسی نشدن افراد مقبول و معقولی هستند ولی اینکه بعد چی میشه و چه کاره میشن فقط خدا میدونه ... البته این رو می دونم که واسه خدمت کردن به مردم کسی خودشو اینطوری جر نمی ده !

با خودم گفتم حاجی واقعا گلی به جمالت ، عجب حرفی زدی ! واقعا گل کاشتی با این معیار و مقیاسی که دادی دستمون .

تو همون شلوغی بعد از نماز جمعه دیدم که برخی با توزیع شبنامه های تخریبی با عنوان « فریاد بصیرت » چطور باتخریب علنی رقبای اصولگراشون دارن خودشون جر می دن برای خدمت .

از مشاهده احمد توکلی که بعد از سالها غیبت به ناگاه در صف نمازگزاران خیابان طالقانی ظاهر شده بود و تلاش می کرد تا به یک مانور رسمی در تمامی خیابانهای اطراف بپردازه بیشتر به عمق استراتژی عشق به خدمت پی بردم و فهمیدم که این عشق چطور میتونه آدمها رو از حضور در سه ردیف اول نماز جمعه به خیابانهای اطراف بکشونه .

 از سوی دیگر همین عشق کذایی توانسته توکلی رو به برنامه های فاطمیه بیت رهبری جهت بوسه زدن به دست ولایت مطلقه فقیه  بکشونه در حالیکه طبق گفته صریح خودشون صفت مطلق بودن ولایت حضرت امام خامنه ای مورد تایید نیست و ایشان و هم فکرانشان می توانند در کلیه موارد حضرت امام خامنه ای را نقد کنند و ....

اما چه میشود کرد ، عشق به خدمت کردن به این ملت انسان را چنان از خود بیخود و شیدا می کند که می توان خود را برای رسیدن به این توفیق جر داد و برای حذف رقبا شبنامه تولید و در روز روشن توزیع کرد .

/ 0 نظر / 8 بازدید