آقایان ! لطفا اینقدر با پرسپولیس و هوادارانش بازی نکنید !!

دوباره فشار و استرس جدید به هواداران پرشمار سرخپوشان پایتخت.

خبر خیلی ساده ، کوتاه و ناگهانی پخش شد « دایی و رحیمی اخراج شدندودرخشان سرمربی جدید پرسپولیس شد »

مدتهاست که پرسپولیس خوب تنفس نمی کند و نتایجی که در سالهای اخیر و خصوصا فصل جدید گرفته در شأن نام بزرگ آن و طرفداران پرشمارش نیست!

اول فصل در یارگیری بسیار ضعیف عمل کرد و در ادامه مبلغ چند میلیاردی دستمزد سرمربی حاشیه ساز شد ، زندانی شدن سرپرست سابق این تیم در کنار ضبط منزل مسکونی رویانیان بخاطر بدهی های باشگاه نشاندهنده عمق فاجعه مالی در این باشگاه بود.

در این اوضاع نامناسب دعوای مدیرعامل جدید باشگاه با رئیس هیئت مدیره که بخاطر جیب پرپولش به کرسی رسیده بود حداقل امیدها را هم به ناامیدی تبدیل کرد.

ناگهان در شرایطی که همه در شوک نتایج ضعیف پرسپولیس در شروع لیگ بودند دعواهای درون باشگاهی به اوح رسید و تغییرات فنی تیم کلید خورد اما این تحولات چه بازخوردی خواهد داشت ؟

علی دایی که با هزینه بیش از دو میلیاردی برای تیم آورده شده بود و علیرغم این هزینه میلیاردی با یارگیری ضعیف خود تیم را در شرایط بحران قرار داده بود به ناگاه مظلوم واقع شد و از ورطه عصبانیت روزافزون هواداران گریخته و به یک ناجی بدل شد ضمن اینکه قراردادش با باشگاه این امکان را به او می دهد تا در این بی پولی باشگاه بدون دردسر و استرسهای ناشی از تیم بندی ضعیف امسال در دادگاه مدعی طلبهایش از باشگاه شود !

حمید درخشان که یک سرمایه مهم قابل اعتنا برای پرسپولیس بود با این نحوه ورود عملا در مقابل تماشاگران و طرفداران قرار گرفته و با توجه به ضعف بنیادین نفرات فعلی پرسپولیس بعید به نظر می رسد که اصلا به نیم فصل برسد و در عمل سرمایه سوزی اساسی !

طرفداران تیم پرسپولیس دچار تفرقه شده و در کنار مشکلات روحی ناشی از نتایج ضعیف تیم با یکدیگر هم مجادله خواهند نمود !

بر بدهی های میلیاردی باشگاه هزینه های جدیدی اضافه گردید !

افق روشنی برای این تیم پرطرفدار متصور نیست و در این دریای متلاطم  چیزی جز تاریکی خودخواهی ها و بی تدبیریها دیده نمی شود !

آقایان مسئولین لطف کنند و در کنار سیاسی کاریهای بی پایان خود کمی هم به فکر هواداران بی شمار این تیم مردمی باشند و دریچه های امید را بر رویشان نبندند

/ 0 نظر / 29 بازدید