استقلال پرسپولیس را شش تایی کرد پرسپولیس پیکان را !

چهارشنبه یک روز داغ فوتبالی ایران بود که در آن پرسپولیس تهران بعد از مدتها توانست با یک بازی زیبا و تهاجمی ، پیکان را پنچر کرده و با شش گل یاد و خاطره بازی تاریخی خود در برابر تیم تاج ( استقلال فعلی ) را در ذهن هواداران زنده کند .

اما در همین روز از سری بازیهای باشگاههای تهران و در رده جوانان دربی قرمز و آبی پوشان پایتخت هم برگزار شد و در این دیدار ، آبی پوشان انتقام بازی شش تایی را از پرسپولیسی ها گرفتند که البته این خبر در لابلای اخبار لیگ برتر کمی کم رنگ شد .

آبی پوشان ظهر چهارشنبه در یک بازی برتر و با نتیجه 6 بر یک از سد پرسپولیس گذشتند. در این بازی که از ساعت 13:05  از سری مسابقات باشگاههای تهران در ورزشگاه امام رضا(ع)آغاز شد، تیم امید استقلال که تحت سرمربیگری علی لطیفی،مهاجم سالهای گذشته آبی پوشان قرار دارد، با گل‌های محمد ثانوی 5 ، محمد حسینی پور 15 ، مرتضی حسینی 44 ، محمد حسین پور 50 ، عرشیا جباری 80 و ابوطالب میرزایی 85 در برابر تک گل دقیقه 70 دانیال جواهری با نتیجه 6 بر یک به پیروزی رسید.
ترکیب دو تیم به شرح ذیل است:

استقلال:
هادی ریش اصفهانی، اسماعیل بهداد نظری، محمد حسینی پور، وحید نور محمدی، آرش رضاوند، محمد ثانوی، مهدی اسلامی، مرتضی حسینی، ابوطالب میرزایی، احمد موسوی و سعید غلامی.
پرسپولیس: نعمت خدادادی، دانیال جوزی، احمد نعمت اللهی، امین زارع، محمد کیایی، مهیار رضایی، اشکان جعفرزاده، جعفر برزگر، فرشاد احمد زاده، سعید قدمی و قاسم گرامی.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، در نیمه دوم بازی، فرهاد قلی زاده به جای ثانوی،عرشیا جباری به جای مرتضی حسینی و حجت سعیدی به جای آرش رضاوند به میدان رفتند.
اصغر حاجیلو ،علی نظری جویباری ،عباس نقدی زاده و محمد پروین از تماشاگران این بازی بودند.

/ 0 نظر / 5 بازدید