نتایج جلسه دیشب هیئت مدیره استقلال

سایت خبری وزارت ورزش و جوانان، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره این نشست به گفت: در این نشست ابتدا مشاور مالی باشگاه گزارشی از وضعیت مالی باشگاه را ارائه کرد. سپس پرویز مظلومی سرمربی استقلال گزارشی از عملکرد فنی خود و تیم استقلال در فصل گذشته فوتبال کشور و لیگ قهرمانان آسیا را ارائه کرد و برنامه های خود برای فصل آینده را نیز برای هیات مدیره تشریح کرد.
رسولی نژاد ادامه داد: به دلیل عدم حضور مدیرعامل باشگاه در این جلسه، تصمیم بر این شد تا در جلسه آتی که با حضور تمامی اعضای هیات مدیره تشکیل خواهد شد آقای فتح اله زاده گزارشی از عملکرد خود در فصل گذشته را ارائه کند و سپس تصمیمات نهایی در خصوص تعیین مدیرعامل و سرمربی فصل آینده استقلال اتخاذ خواهد شد.
رسولی نژاد با بیان اینکه آینده خوب و روشنی در انتظار استقلال خواهد بود، گفت: جلسه هیات مدیره تا پایان هفته تشکیل می شود تا هر چه سریعتر تکلیف مدیر عامل و سرمربی باشگاه مشخص شود و از هواداران خوب استقلال می خواهم که هیچگونه نگرانی از این بابت نداشته باشند.

در نشست امروز که در دفتر رسولی نژاد تشکیل شد به غیر از علی فتح اله زاده تمامی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال حضور داشتند.

/ 0 نظر / 3 بازدید