اصولگرایی ، افتخار شیعه

حوادث مختلف و گاها پیچیده سالهای اخیر ایران اسلامی به عنوان یگانه حکومت شیعی دنیا در قرنهای اخیر سبب می شود تا انسانهای فکور و دانا را به توانائیهای فوق العاده تفکر علوی در اداره امور آگاه سازد .

در دنیایی که همه مناسباتش بر مبنای زور و زر و تزویر بنا نهاده شده بود ، ظهور و بروز تفکر ناب علوی از حنجره میلیونها ایرانی معتقد به نیابت امام خمینی (ره) از امام زمانشان و ایستادگی مردانه بر این عهد و میثاق در سخت ترین امتحانها و طوفان توطئه ها ؛ همه و همه گویای توانائیهای ذاتی نظام ولایی مبتنی بر اعتقادات اصیل شیعه می باشد .

واقعا چرا علیرغم تلاشهای حداکثری جریانات شیطانی در دنیا بر علیه نظام نوپا و عدالتخواه جمهوری اسلامی ایران ؛ طی بیش از سه دهه ، هر روز بیشتر و بیشتر شاهد بالندگی روز افزون این نظام مقدس هستیم و کار به جایی رسیده است که شعله های قیامهای مردمی بر ضد طاغوتیان مرزهای کشورهای خاورمیانه و آفریقا را در نوردیده و به اروپا رسیده است ؟!

جواب این سوال بزرگ در یک کلمه « اصولگرایی» است . مردم عزیز میهن اسلامیمان با تکیه بر باورهای ایمانی خود از همان روزهای اول انقلاب خود با نادیده گرفتن شعارهای قلّابی اصلاحات ارضی ، آزادی ، پیشرفت و دموکراسی و امثال اینها ، با تمام توان در مسیر هدایتهای ولی فقیه خود قرار گرفته و با در نظر گرفتن اصول مترقی اسلام ، همه چیز خود را در راه استقرار نظام عدالت محور علوی در طبق اخلاص نهادند .

از جان و مال و عشق به خانواده و آسایش خود گذشتند اما از اصول و باورهای متعالی خود نگذشتند . صدها هزار شهید و جانباز و رزمنده سالهای دفاع مقدس ، میلیونها بسیجی عاشق که از زهر تهمتها و دروغها نهراسیده و در میدان دشوار نبرد جنگ نرم دشمن پای در میدان گذاشته و به جرم دفاع از ولایت و اصول ترور جسمی و روحی شدند ، هزاران هزار از زنان مومن و فرهیخته که در گرما و سرما حجاب فاطمیشان را با اعتقاد و ایمان حفظ کرده و از نیش زبان و تهمتها و بی احترامیها نترسیدند ، بیشمار جوانان و اندیشمندان این مرز و بوم که در برابر سیلاب هرزنامه های شبه روشن فکری که در زیر ظاهر جذاب خود بردگی و عقب افتادگی این ملت را آرزو می کردند با قوت و قدرت به تولید علم و دانش پرداخته و کشورشان را به قله های عزت و افتخار رهنمون شدند ؛ همه شان کسانی بودند که بر اصول پای فشرده و مرعوب و مقهور بازیهای شیاطین نشدند .

آری بزرگترین افتخار شیعه در عرصه های فردی و اجتماعی ؛ اصولگرایی اوست که بر اساس آن دشمن در هر لباسی که بخواهد رخنه کند به سرعت شناسایی شده و رسوا می گردد .

سالهای پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران به وفور این مدعا را تأیید می کند که قاطبه ملت در مقاطع مختلف با تکیه بر اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه ، با دیکتاتوری اشخاص مقابله کرده و فراماسونرهای پر ادعا را که روزی در لباس سران نهضت به اصطلاح آزادی و روزی در لباس بنی صدرها و رجویها ، روزی با چهره موسویها و خوئینیها و روزی با چهره کرباسچیها و مهدی هاشمی ها ؛ روزی با روکش سروشها و گنجی ها و روزی با روپوش خاتمی ها و حجاریانها ؛ روزی با پوستین کروبی ها و ناطق ها و روزی دیگر با دلق مشایی ها و بقایی ها به امتحان اصولگرائیشان آمده بودند ، نعل وارونه زدند .

آیا تا روزی که اصول این ملت دچار خدشه و آسیب نشود می توان بر اراده های ایشان غلبه یافت ؟ اصول برگشت ناپذیر شیعه ، الگو گرفتن از سرور شهیدان عالم حسین ابن علی (ع) و امید شهادت در رکات فرزندش مهدی موعود (عج) بوده ، هست و خواهد بود .  عمله های شیطان باید بدانند که همانگونه که اصلاح طلبانشان با بی حرمتی در روز عاشورا نتوانستند هیچ غلطی در راستای تضعیف جایگاه نهضت عاشورا بکنند تیمهای انحرافیشان هم نمی توانند با به سخره گرفتن فلسفه عظیم ظهور منجی هیچگونه تردیدی در باور اصولگرایانه این ملت امتحان پس داده بیاورند .

پس باید به این حمقاء عالم بگوییم که خود را آماده تحویل مناصب غصب شده خود به مستضعفان عالم کنند و بیش از این دست و پا نزنند چرا که برای ملتی که شهادت هست اسارت نیست .

/ 0 نظر / 12 بازدید