دو وزیر روسای مجامع استقلال و پیروزی

 فتح الله‌زاده و کاشانی غائبین بزرگ هیات مدیره
با اتمام فرصت قانونی برای تعیین هیات مدیره و انتخاب روسای مجامع دو باشگاه استقلال و پیروزی، اخبار دریافتی خبرنگار رجانیوز حکایت از قطعی شدن حضور دو وزیر دولت در راس مجامع این دو باشگاه بزرگ و مردمی حکایت دارد.

 در حالی که اداره طولانی مدت دو باشگاه پر طرفدار استقلال و پیروزی توسط سرپرست موقت،  این دو باشگاه را با مشکلات جدی مواجه کرده است، برخی اخبار دریافتی از منابع موثق در وزارت ورزش و جوانان حاکی از آن است که عباسی وزیر ورزش شخصا به مساله انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال و پیروزی ورود کرده و فردا ترکیب جدید هیات مدیره این دو باشگاه مشخص خواهد شد.

بر اساس گزارش دریافتی در آخرین تصمیم‌گیری برای تعیین هیات مدیره این دو باشگاه و در حالی‌که برخی رسانه‌ها با انتشار اسامی برخی افراد، گمانه‌زنی‌هایی را انجام داده بودند، حضور سید شمس‌الدین حسینی، وزیر امور اقتصاد و دارایی و محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در راس مجامع این دو باشگاه قطعی شده است.
این در حالی است که گفته می‌شود علی فتح‌الله‌زاده و حبیب کاشانی دو غائب بزرگ هیات مدیره‌های جدید باشگاه‌های استقلال و پیروزی به شمار می‌روند.در همین حال اخبار دریافتی حاکی از توافق برای تعیین فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال است. هر چند سرنوشت مدیر عامل جدید باشگاه پیروزی در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد.هرچند از مدت زمان قانونی برای تعیین هیات مدیره این دو باشگاه که نمایندگان باشگاهی ایران در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا نیز به شمار می‌روند، گذشته است، با این حال به نظر می‌رسد نتیجه دربی اخیر پایتخت، و حواشی فراوان بوجود آمد حول این مسابقه، موجب تسریع وزیر ورزش و جوانان برای حل مساله هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پیروزی باشد.

/ 0 نظر / 13 بازدید