شلیک دقیق دریابان گوچی به قلب دزدان خلیج همیشه فارس

خداییش اکثر قریب به اتفاق ملت ایران دیروز شاهد بازی دشوار و نفس گیر تیم ملی فوتبال ایران با جزیره نشینان امارات بودند و پوشش لحظات حساس این بازی چندان چنگی به دل نمی زنه!

اما من میخوام به توصیف لحظه حساسی از بازی بپردازم که همه ایرانیها رو شاد کرد. همون لحظه که اشکان دژاگه دوست داشتنی به عنوان نماد تعصب و عرق همه کسانی که خون ایرانی تو رگاشونه حتی اگه دو رگه باشن، کرنر رو سانتر می کنه، در یه رفت و برگشت  اندو تیموریان عزیز که نماد آزادی و احترام چند هزار ساله ایرانیان به اقلیتهای مذهبی هموطنشونه با یه ضربه دقیق توپو رو دروازه  باز می فرسته و جواد نکونام باغیرت به عنوان یه سفیر ایرونی حاضر در اروپا با همه توانش میپره ولی نمی تونه توپ رو بزنه و با نگاهش مسیر توپ رو دنبال میکنه و رضا قوچان نژاد یا همون گوچی خودمون با غیرتی که از پدر در رگهاش داره خودشو به توپ میرسونه و اونو شلیک میکنه به گوشه دروازه جماعتی که همه چیزشون عاریتیه ولی سوار بر قایق دزدان دریایی میخوان خلیج همیشه فارس آریایی رو بدزدن!

آره همه این حوادث در کمتر از یک دقیقه رخ میده و جان میلیونها ایرانی با پرواز زیبای توپ در هوا میچرخه و به قلب هدف میخوره! ایران عزیز دوستت داریم قلب 

/ 0 نظر / 28 بازدید