اخمو‌ترین گربه جهان + عکس

به گزارش ایسنا اخمو‌ترین گربه جهان در اینترنت هزاران طرفدار دارد. این گربه که از نژاد گربه‌های ایرانی است به‌دلیل داشتن موهای بلند اطراف صورت خود بسیار عصبانی به‌نظر می‌رسد، تاجایی که به گفته صاحب وی کمتر کسی جرأت می‌کند به آن نزدیک شود.

به گزارش ایسنا همشهری آنلاین نوشت: صفحه وی در یکی از سایت‌های اجتماعی بیش از 32هزار طرفدار دارد و بسیاری از آنها این گربه را اخموترین موجودی می‌دانند که تا به حال با آن مواجه شده‌اند.

خانم اَوی صاحب این گربه می‌گوید: کلونل میو را از پناهگاه حیوانات به خانه آوردم اما در حال حاضر امیدوارم پس از انتقال آن به لس‌آنجلس از او یک قهرمان مشهور بسازم.

/ 2 نظر / 6 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 868358115

ارزو

وبلاگ شما جالب بود من ادرس وب خودمو برات می فرستم تا با هم همکاری کنیم[نیشخند][قلب]