افضات مایلی و افاضات برگردون دایی جان ناپلئون

محمد مایلی کهن اخیرا در مصاحبه ای طولانی مسائل مختلفی را مطرح کرد که بخشی از آن به علی دایی مربوط می شد . علی دایی هم در پاسخ به این اظهارات ، مطالبی را بیان نموده اند که در مجموع سطح فرهنگی طرفین را کاملا آشکار می سازد .

در ادامه به فرازهای مهم این صحبتها و مناظره غیر حضوری می پردازیم :


صحبتهای میلی کهن درباره دایی :

آقای «پول پرستی»، اخیرا گفته است مایلی کهن چرندیات زیاد می گوید و اگر جرات دارد اسم مرا ببرد.
اولا: باید بگویم دلیل عمده ای که این آقا را «پول پرستی» نامیده ام این است که ادعا می کند پرسپولیسی است اما در جاده اتوبوس تیم پرسپولیس را برای پول متوقف می کند و می گوید تا چکم پاس نشود با تیم به رشت نمی روم و ... 

ثانیا: شما به من بگویید پارسال چند مربی برکنار شدند و چند نفر آنها به جز این آقا علیه مدیران باشگاه سابق خود حرف زدند؟ 

مگر ارث پدری است؟مگر خود بنده پارسال در سایپا نبودم و جدا شدم؟ 

آقای پول پرستی گفته که من (مایلی کهن) در نمایشگاه مطبوعات صاحب تیم شدم اما نگفته که دیگران تابعیت غیر ایرانی می گیرند و سرمربی تیم ملی ایران می شوند و سپس به نیمکت بهترین تیم کشور می رسند.بیشترین خدمت را آقای کاشانی به این فرد کرد .

پارسال سه اردوی خارجی برای تیم ترتیب دادند که در تاریخ باشگاه بی سابقه بود،اول در دورتمند اردو زدند، بعد در ترکیه و سپس در دوبی، که همانجا برای شیث رضایی مشکل درست کردند و ...در اغلب سفرهای داخلی و خارجی برای تیم پرواز چارتر گرفتند و ... امسال هم که بخاطر نتایج نیم فصل، اسمش را در کتاب گینس ثبت کردند. 

تیم «پول پرستی» ۱۳ بازی مساوی کرده در حالیکه نفرات خوبی در اختیار دارد و در مقایسه با تیمی مثل نفت تهران ،چیزی کمتر ندارد. کعبی، کاظمی،عباسفرد، زارع و .. . اینها نفرات بدی هستند؛ ضمنا نفرات قبلی این تیم هم حفظ شده اند.

طوری حرف می زند که انگار «آلن دلون» است! 

دیگر در برابر آقای «پول پرستی» کوتاه نمی آیم.در گذشته اینطور نبود اما این فرد به من ، به خانواده ام و به امواتم توهین کرده است. این فرد مرا تهدید کرده است!این فرد از من شکایت کرده است!اخیرا هم که باردیگر تهدید کرده اگر مایلی کهن جرات دارد اسم مرا ببردو ....در گذشته می گفتم خب این فرد شاگردم بوده و بعنوان معلم کوتاه می آمدم اما اگر از حالا حتی یک کلمه درباره پرسپولیس حرف بزند من هزار کلمه حرف می زنم.این آقا اخیرا در مصاحبه ای گفته که بروید و نوع لباس پوشیدن مایلی کهن را ببینید اما به ایشان می گویم که برود برنامه نود چند سال قبل که دو هفته پیش هم پخش شد را تماشا کند؛ آن برنامه که پلیورش را داخل شلوارش کرده بود.بنده حداقل توانسته ام اندام خودم را در حد نرمال نگه دارم؛ این فرد ظاهرا فکر کرده که «آلن دلون»است! 

بعضی ها خیال می کنند چون سوار بنز و پورشه می شوند شخصیت پیدا می کنند، در حالیکه این ماشین ها فقط یک هفته به آدم شخصیت می دهند و وقتی حرف بزنی چهره و شخصیت واقعی ات رو می شود.بنده در سایپا بوده ام و ایشان هم در این باشگاه کار کرده، بروید بپرسید بنده با افراد این باشگاه چگونه برخورد می کردم و ایشان چکار می کرده و ...آقای پول پرستی باید بداند که اگر برای همه «دایی» است برای من «خاله» است.این آقا باید بداند که مایلی کهن هرچه هست ۳۰سال قبل از او وارد شهر شده است.

پاسخهای علی دایی به مسائل مطرح شده توسط مایلی کهن :


* صحبت‌های جدید مایلی‌کهن را شنیده‌اید؟
بزرگان از قدیم گفته‌اند جواب این‌طور آدم‌ها خاموشی است. آدم باید در دل مردم باشد و ماشین مدل پایین سوار شدن مردمی بودن را نشان نمی‌دهد. شما که ادعای مؤمن بودن می‌کنی چرا به دهاتی‌ها توهین می‌کنی؟ به ایشان یادآوری می‌کنم اردبیل یک زمانی پایتخت ایران بوده و افتخار می‌کنم از اردبیل آمدم، افتخار می‌کنم برای تیم پیدا کردن پیش کسی نرفتم، افتخار می‌کنم در این دنیای مادی به خاطر مطرح کردن خودم گردنم را پیش کسی خم نکردم و بزرگ‌ترین افتخارم این است که با کمک و دعای مردم به یک جایی رسیدم. او به تمام شهرستانی‌ها بی‌احترامی کرده، کسی که دم از دین و ایمان می‌زند به تمام مردمی که در روستاها زندگی می‌کنند توهین کرده. همه مردم خانواده‌ام را در اردبیل می‌شناسند ولی ایشان فکر می‌کند فقط تهران شهر است در حالی‌که جای جای ایران برای من و دیگر مردم، عزیز است.

* مایلی‌کهن گفته چرا شما 2 پاسپورت دارید؟
بله؛ من مرد هستم و می‌گویم زندگی خصوصی‌ام به هیچ احدی ربطی ندارد. دستم تا به حال در جیب کسی نرفته و به خاطر مسافرت‌‌های زیادی که به اروپا دارم و وقت گرفتن ویزا ندارم 2 پاسپورت گرفته‌ام. او باید بداند من 2 گذرنامه دارم ولی هرچه در خارج از کشور به‌دست‌آوردم در ایران سرمایه‌گذاری کرده‌ام و افتخار می‌کنم خداوند این نعمت را به من داده که 200 خانوار از کنار من نان می‌خورند. او اگر فکر خودش نیست حداقل به فکر خانواده‌‌اش باشد که با این حرف‌ها سرخورده و سرشکسته می‌شوند. برای ایشان متأسفم به‌خاطر اینکه از مردم دور افتاده و گوشه‌گیر شده فرق بین خاله و عمه را نمی‌داند چه رسد به اینکه فرق بین دایی و خاله را بداند. فکر می‌کنم او الان به خاطر نشستن زیاد در خانه حتی فرق بین زن و مرد را هم نمی‌داند.

* مثل اینکه می‌خواهد از شما شکایت کند؟
بهتر است برود این کار را انجام دهد. او در این چند سال تا بیکار شده شروع به مصاحبه کردن و گیر دادن به این و آن کرده و خوشحال می‌شوم از من شکایت کند. یادش رفته 3سال پیش قانون محکومش کرد؟ او یادش رفته بعد از اینکه رضایت دادم در مغازه‌ام گریه کرد؟ از تمام دوستانی که باعث شدند رضایت دهم ناراحتم و خیلی خوشحال می‌شوم شکایت کند چون آن‌وقت حق و ناحق مشخص می‌شود.
* شما قصد شکایت از او را ندارید؟
من که مثل برخی‌ها بیکار نیستم و تیم دارم. وقت خالی ندارم که از این آدم‌‌های خانه‌نشین شکایت کنم. من شروع‌کننده هیچ‌کدام از این بحث‌ها نبودم و مردم خودشان می‌دانند کارنامه هر شخص نشان‌دهنده کارایی‌‌اش است. آقایانی که به این و آن خودشان را می‌چسبانند تا به هر طریقی تیم بگیرند باید بدانند 95 درصد حرف‌هایشان دروغ و تهمت است. چطور می‌شود این آقا وقتی در مورد کارنامه من صحبت می‌کند دو قهرمانی جام‌حذفی بی‌اهمیت است ولی در مصاحبه‌هایی که در مدیحه‌سرایی رفیقش انجام می‌دهد ایشان بهترین مدیر بعد از انقلاب معرفی می‌شود و با افتخار از آن دو قهرمانی صحبت می‌کند.

* نظرتان راجع به صحبت‌های سردار زارع درخصوص درخواست مایلی‌کهن برای هدایت پرسپولیس چیست؟
اگر ایشان مربی پرسپولیس می‌شد رویانیان هم الان بهترین مدیر بود اما حالا که به او تیم نداده‌اند رویانیان مدیر بدی شده است. اگر رویانیان بد بود چرا پیغام دادید که با او کار کنید؟!

* نوع لباس پوشیدن شما در گذشته هم که در برنامه نود پخش شد سوژه برخی‌ها شده؟
آن زمان مدل لباس‌ها طور دیگری بود و حالا مدل‌ها عوض شده است. دوست دارم همیشه شیک بپوشم و طبق مد روز حرکت کنم. خدا آنقدر به من داده که بتوانم به خوبی آن‌طور که دوست دارم زندگی کنم. من برای اشخاص دیگر زندگی نمی‌کنم و خدا همیشه به من لطف داشته است.

* در مورد بازگشت دنیزلی به پرسپولیس چه نظری دارید؟
به مدیریت این تیم بابت انتخاب خوبشان تبریک می‌گویم. دنیزلی بهترین گزینه بود. او مربی بزرگی است و فقط یک مربی بزرگ مثل دنیزلی می‌تواند در ترکیه با 3 تیم مطرح قهرمان شود. دنیزلی بهترین کسی بود که می‌توانست به پرسپولیس کمک کند و به نظرم مدیریت پرسپولیس با توجه به شرایط باشگاه کار بزرگی انجام داد. آرزوی قلبی‌ام این است که پرسپولیس را از این پس متفاوت ببینم. ان‌شاءالله این تیم تمام بازی‌های نیم‌فصل دوم خود را برنده شود به‌جز بازی با ما. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و اگرچه دنیزلی رقیب من است ولی من او و پرسپولیس را دوست دارم و برخلاف گفته آقایان این تیم برایم ارزش زیادی دارد و خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم. به‌جز دوران بازیگری، آن یک سال و نیمی که مربی این تیم بودم را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم.

/ 1 نظر / 8 بازدید
وبلاگ سيتي

با سلام. انجمن تخصصي وبلاگ نويسان ايران برگزار ميكند.هر ماه 4 وبلاگ برتر ! شما اگر فكر ميكنيد وبلاگ زيبائي داريد ميتونيد لينك اون رو به همراه توضيحات قرار بديد تا كاربران نظر خودشون رو اعلام كنند. همچنين ميتونيد وبلاگ هاي ساير بلاگرها رو هم اينجا معرفي كنيد. از جمله امتيازاتي كه به وبلاگ ها داده ميشه : 1- سرعت لود بالا ( 10 امتياز ) 2- برجسته بودن مطالب از لحاظ كيفيتي و نگارشي ( 4 امتياز ) 3- صحيح بودن لينك هاي وبلاگ اعم از لينك هاي دانلود ، پيوندها و . . . ( 3 امتياز ) 4- طرح بندي زيبا و همچنين سليقه نوشتاري ظاهري ( 2 امتياز ) 5- پيج رنك گوگل( 1 امتياز ) توضيحات بيشتر در تاپيك زير : http://www.weblogcity.ir/thread1803.html معرفي وبلاگ هاي برتر دي ماه آغاز شد ! www.WEBLOGCITY.ir