نه جانانه خانواده شهید احمدی روشن به رسانه های بیگانه

در پی درخواست چند خبرگزاری آمریکایی و انگلیسی که در تهران دفتر نمایندگی دارند برای گفت وگو با خانواده شهید احمدی روشن، خانواده این شهید در متن کوتاهی که در اختیار رسانه ها قرار گرفت اعلام کردند با هیچ رسانه آمریکایی و انگلیسی و همچنین سایر رسانه های وابسته به صهیونیزم بین الملل مصاحبه نمی کنند.
خانواده شهید احمدی روشن اعلام کردند: ما خون شهید عزیزمان را به گردن آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی می دانیم و هرگز با رسانه های وابسته به قاتلان مصطفای شهید مصاحبه نمی کنیم.
خانواده این شهید همچنین ابراز کردند: آن ها از طرفی جوانان ما را ترور می کنند و از طرفی دیگر خبرنگار می فرستند تا با ما به گفت وگو بنشینند و این رفتار منافقانه، مشی همیشگی شیطان بزرگ و روباه پیر است.

/ 1 نظر / 9 بازدید
یک اختراع جالب و مهیج

سلام دوست عزیز. آیا به آمار آتش سوزی ها و افنجار ها و نقص عضوهایی که در شب چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) پیش میاید توجه کرده اید؟ پیشنهاد ما این است که با تهیه این وسیله شادی را از فرزندان این مرز و بوم نگیریم اما آن را به سمت هیجان بی خطر و فرح بخش هدایت کنیم تا کودکان ما ضمن شاد بودن و داشتن اوقات خوش از خطرات دور و مصون بمانند. تا نظر شما چه باشد؟!!