غافلگیری رزمندگان مقاومت از مشاهده نصرالله با لباس نظامی

روزنامه لبنانی اللواء نوشت: سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان اخیرا به طور ناگهانی به مناطقی از جنوب لبنان به ویژه بقاع سفر و با خانواده های شهدای لبنانی دیدار و گفتگو کرد.

اما حضور سید حسن نصرالله در کنار رزمندگان حزب الله که با تروریستها در حال جنگیدن هستند، یک نکته مهم داشته است.

بنابراین گزارش، دبیرکل حزب الله در این دیدار غیرمنتظره لباس نظامی بر تن کرده و به دیدار رزمندگان مقاومت رفته است. این مسئله باعث شگفتی نیروهای عملیاتی حزب الله شده است.

سید حسن نصرالله در گفتگو با نیروهای تحت امر خود تاکید کرده است: در حال حاضر توطئه بزرگی مقاومت را هدف قرار داده است و ما در هر جبهه ای برای دفاع از خود در حال نبرد هستیم.

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر آمادگی مقاومت برای نبرد با تروریستهای تکفیری و رژیم صهیونیستی بار دیگر وعده پیروزی مقاومت را تکرار کرد.

سید حسن نصرالله همچنین با اشاره به عملیات اخیر مقاومت در مزارع شبعا، بر آمادگی کامل برای مواجهه با هرگونه تهدید از سوی رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

   

/ 1 نظر / 36 بازدید
چت روم

سلام دوست عزيز تبريک ميگم وبلاگ خيلي قشنگي داري بخش چت روم سايت بزرگ گودگيم راه اندازي شده اگر شما هم دوست داريد در محيطي شاد با دوستان خود صحبت کنيد و يا دوستان جديد پيدا کنيد http://www.chat.goodgame.ir اگر از سايت خوشتون اومد خوشحال ميشم ما رو هم داخل بخش دوستانتون لينک کنيد تا عضو کوچکي از دوستان شما باشيم[گل]