دوست بازداشت شده مشایی کیست ؟

به گزارش فارس، بر اساس اخبار کسب شده از برخی منابع،اخیرا آقای "ک " مسئول ارشد نهاد ریاست‌جمهوری در ارتباط با تولید سی‌دی مستند انحرافی "ظهور بسیار نزدیک است " بازداشت شد.

وی از دوستان ۲۰ ساله رئیس دفتر رئیس جمهور است که در زمان تصدی مسئولیت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سازمان ایرانگردی و جهانگردی توسط اسفندیار رحیم مشایی مشاور رسمی وی بود.

پیش از این نیز عباس‌ امیری‌فر دبیر کمیسیون فرهنگی دولت و امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری که حامیان سرسخت اسفندیار رحیم‌مشایی است، به دلیل ارتباط با تهیه این مستند انحرافی دستگیر شده بود.

 در همین زمینه مشرق نوشت :

آقای 'ک' روز ۲۳ شهریورماه پارسال، در حکمی از سوی اسفندیار رحیم مشایی به عنوان سرپرست هسته گزینش نهاد ریاست جمهوری منصوب شده بود.

 آقای "ک" سالها پیش از این، به همراه مشایی و حمید بقایی و در زمان معاونت مشایی در شهرداری تهران در دوره محمود احمدی نژاد و ریاست وی در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، عضو هیأت ‏مدیره مؤسسه "رایانه شهر" بوده که در زمینه های مختلف رایانه ای فعالیت می کند.

وی همچنین با احکام جداگانه مشایی در آن زمان، به عنوان مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در امور فرهنگی و ایثارگران و رئیس ستاد اقامه نماز این سازمان منصوب شده بود.

آقای "کاظم کیاپاشا" مدیریت انتشارات "مهر محبوب" را عهده دار است. وی علاوه بر این در مؤسسه "آینده روشن بشریت" نیز همکار مشایی بوده است. این مؤسسه در مهرماه سال ۱۳۸۴ و همزمان با انتخاب احمدی نژاد به ریاست جمهوری به ثبت رسید که طبق سند ثبتی در روزنامه رسمی کشور، اسفندیار رحیم مشایی ریاست هیئت مدیره آن را بر عهده داشته و حمید بقایی و وی نیز به مدت دو سال یعنی تا سال ۱۳۸۶ عضو هیئت مدیره آن بوده اند اما ادامه عضویت آنها در دوره های بعدی هیئت مدیره این مؤسسه مشخص نیست.

/ 2 نظر / 10 بازدید
نسرین

این مشایی کلا با این کاراش همه چی رو زیر سوال برده!! راستی اگه اجازه بدین لینکتون کنم. بهم خبر بدین

[دلشکسته]متاسفم برای رئیس جمهمورمون با این دوستای همه کارشون.حیف اون همه رایی که ملت به احمدی نژاد دادن.حیف.