قیافه جدید غربیها در مذاکرات با ایران ( گربه شد عابد و زاهد و مسلمانا )

دور جدید مذاکرات ایران اسلامی با کشورهای  5+1 (دارای حق وتو + آلمان ) در حالی به پایان رسید که دود سفید به روشنی از دودکش محل برگزاری مذاکرات قابل مشاهده است .

بعد از سالها انکار حق مسلم ایران اسلامی در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای به ناگاه خانم اشتون مانند ارشمیدوس واله و شیدا به میان خبرنگاران آمده و از حق مسلم ایران عزیز در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای سخن می گوید .

گویی همین ها نبودند که در دوره مذاکرات تیم قبلی هسته ای ایران مدعی بودند که ایران اسلامی باید علاوه بر توقف هر سطحی از غنی سازی و جمع کردن سانتریفیوژهای آزمایشی ، هرگونه تحقیقات در این زمینه حتی در دانشگاهها را تعطیل نماید .

حال باید پرسید که چه شده که وقتی ایران اسلامی به پشتوانه تلاش دانشمندان جوان خود و ایستادگی دولتمردان و رهبر هوشمند خود به سطح غنی سازی بیست درصد دست یافته و ملت عزیز و مقاوم با اراده آهنین خود فشار تحریمها و نامردمیهای این نامردها را تحمل کرده ، این به اصطلاح ابرقدرتها اینگونه تغییر موضع داده و طرفدار حق ملت ایران شده اند ؟

واقعیت آن است که تنها راه برخورد با این دنیا دوستان لذت طلب همان است که نظام مقدس جمهوری اسلامی با تدابیر حکیمانه رهبری فرزانه خود به آنها عمل نمود .

رفتار اخیر غربیها انسان را به یاد مرحوم عبید زاکانی می اندازد که فرمود « گربه شد عابد و زاهد و مسلمانا » .

این زهد و مسلمانی قدرتهای استعماری جهان بوی نفت می دهد . ایران اسلامی نشان داد که اگر بخواهد در برابر سیاستهای ظالمانه و خصمانه دشمنانش از همان ادبیات استفاده کند می تواند به راحتی حریف را زمینگیر کرده و به خاک سیاه بنشاند .

تلاشهای پیگیر غربیها برای ادامه مذاکرات و لحن زاهدانه و عابدانه این گربه های بی چشم و رو از زمانی آغاز شد که نظام سرافراز ایران اسلامی در اقدامی قاطع شیر نفتهای خود را بر روی این اراذل و اوباش ( بخوانید خس و خاشاک ) بست و در اندک زمانی قیمت سوخت و بنزین در کشورهای اروپایی و آمریکا سر به فلک کشید تا جایی که دولتهای انگلیس ، یونان و ایتالیا سقوط کرده و  بوی الرحمن دولت فرانسه هم فضا را پر کرده است . ضمن آنکه نظرسنجی ها نشان می دهد که اگر وضع به همین منوال پیش برود مجلس ختم آقای اوباما هم تا سال آینده اعلام خواهد شد .

همه اینها در شرایطی است که درآمد ایران اسلامی پس از شروع تحریمها با توجه به افزایش قیمتها ، نه تنها کم نشد بلکه افزایش هم یافته است .

حالا با توجه به شرایط جدید آیا نباید نماینده آمریکا در مذاکرات در به در مذاکره خصوصی با نماینده ایران باشد و از طرف مقابل دکتر جلیلی تحویل نگیرد .

آیا ما می توانیم خون شهدای دانشمند خود را نادیده بگیریم و در شرایطی که دشمن به خاک سیاه نشسته به او کمک کنیم تا برخیزد ؟!

آن هم دشمنی که اگر به او مهلت دهیم بدون شک بار دیگر به خصلت بی صفتی خود برگشته و پنجه به صورت ما خواهد کشید ؟

زهد و عبادت این گربه های بی صفت ریشه ندارد و اگر بتوانند خود را از این هچل خود ساخته نجات دهند مطمئن باشید که بار دیگر ادبیات متکبرانه خود را پی خواهند گرفت  .

هزاران سلام و صلوات بر ارواح پاک و مقدس شهدای دانشمند ایران اسلامی که با تلاشهای شبانه روزی خود و با اهدای جان عزیزشان اقتدار و عزت را به ملت خود هدیه دادند .

والعاقبه للمتقین   

/ 0 نظر / 14 بازدید