ادعای خیانت قطبی بر علیه فوتبال ایران

یک مقام آگاه در فدراسیون مدعی شد که برخی از روزنامه نگاران ایرانی  متاسفانه نامه ای را امضا کرده بودند تا تیم ملی ایران را از حضور در جام جهانی محروم کنند و از همه جالب تر اینکه افشین قطبی که آن زمان در تیم ملی کره جنوبی حضور داشت نیز از امضا کنندگان این نامه است!

به گزارش قاصد ، در جام جهانی 2006 آلمان، صهیونیست ها تلاش می کردند فیفا را تحت تاثیر قرار بدهند و تیم ملی ایران را از حضور در جام جهانی محروم کنند.
 
آنها لابی های زیادی انجام دادند اما فیفا در آن زمان تسلیم فشارهای سیاسی نشد و مقابل بدخواهان و صهیونیست ها ایستاد.
 
یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه به خبرنگار ورزشی قاصد گفت: همان زمان وقتی بلاتر دادکان را در آلمان دید، گفت شما نیازی ندارید به دنبال دشمن بگردید چراکه برخی از داخل کشورتان حتی خواستار تحریم تیم ملی ایران در جام جهانی شده بودند. این افراد به بهانه اینکه نیمی از جمعیت ایران که زنان هستند حق حضور در ورزشگاه ها را ندارند با ارسال نامه ای به فیفا خواستار تحریم ایران شدند.
 
این مقام آگاه در فدراسیون در ادامه حرف هایش مدعی شد که برخی از روزنامه نگاران ایرانی نیز متاسفانه این نامه را امضا کردند و از همه جالب تر اینکه افشین قطبی که آن زمان در تیم ملی کره جنوبی حضور داشت نیز از امضا کنندگان این نامه است!
 
هرچند قطبی بعدها به ایران آمد و توانست سرمربی تیم ملی ایران شود و با حرف های احساسی که زد لقب امپراتور وعده ها را هم گرفت زیرا تیم ملی با سرمربیگری قطبی نتوانست موفقیتی داشته باشد.
/ 1 نظر / 6 بازدید