امیرخان قلعه نوعی به آبی پوشان نزدیک شد

در حالی که پیش بینی می‌شد امیر قلعه نویی برای فصل آینده هدایت تیم فوتبال سپاهان اصفهان را بر عهده داشت و حتی زمزمه‌های مبنی بر اینکه قرار است طی همین یکی دو روز لیست فصل آینده خود را به باشگاه سپاهان ارائه کند در نهایت این تیم توافق نکرد و به احتمال فراوان این مربی فصل آینده در سپاهان نخواهد بود.
در همین زمینه امیر قلعه نویی در گفت و گو با فارس، در خصوص شایعه‌ عدم توافق‌اش با مسئولان سپاهان اظهار داشت: پس از جلساتی که با اعضای هیات مدیره داشتم در نهایت به توافق نرسیدیم.
وی در پاسخ به این سؤال که حسینی رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان اعلام کرده که توافق صورت نگرفته است گفت: ایشان درست گفتند و هیچ توافقی انجام نشده است.
سرمربی تیم سپاهان از دلایل عدم توافق با مسئولان این تیم صحبتی انجام نداد و اعلام کرد فقط می‌توانم بگویم در جلسه نهایی توافقاتی مبنی بر ادامه همکاری‌ام با سپاهان صورت نگرفته، ولی از قول من بنویسید از تمام طرفداران تیم سپاهان، اعضای هیات مدیره، بازیکنان و مردم خوب اصفهان تشکر می‌کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.
سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که برای فصل آینده چه تصمیمی گرفته‌اید گفت: فعلا چیزی مشخص نیست اما اجازه بدهید طی یکی دو روز آینده و تعطیلاتی که پیش روی داریم در این خصوص تصمیم گیری خواهم کرد.

به نظر می رسد با تحولات صورت گرفته ژنرال آبی های پایتخت یک گام دیگر به خانه اصلی اش استقلال تهران نزدیک تر شده است !

/ 0 نظر / 7 بازدید