قریب ، عزیز محمدی یا کفاشیان ، مسئله این است !

با نزدیک شدن به زمان انتخابات فدراسیون فوتبال رایزنی های کاندیداهای ریاست برای جمع آوری آرا افزایش پیدا کرده است، با این تفاوت که یکی از کاندیداها (محمدحسین قریب) با چراغ خاموش حرکت می کند و نه تنها در دسترس خبرنگاران قرار ندارد، بلکه هنوز برنامه های خود و نوع حرکتش بسوی صندلی ریاست را مشخص نکرده است تا بر ابهامات موجود افزوده شود.

قریب از روز اول حضورش در صحنه انتخابات فوتبال سعی کرده بدور از شایعات و بویژه این شائبه که وی گزینه مورد نظر وزارت ورزش و جوانان است به فعالیت های خاموش خود بپردازد.

این روزها سوال کلیدی درباره آینده انتخابات این است که؛آیا کفاشیان و عزیزمحمدی در کنار گزینه مورد نظر وزارت از شانسی برای رسیدن به کرسی ریاست برخوردارند؟

پرسش کلیدی تر این است که؛ افرادی که کفاشیان و عزیزمحمدی این روزها به وعده آنان دل خوش کرده اند تا روز پانزدهم اسفندماه بر سر قول و قرارشان می مانند؟

از یک سو خبر می رسد که کفاشیان با حدود 20 رای شانس خود را در حال حاضر از دیگر رقبایش بیشتر می داند و امیدوار است تا روز انتخابات این آرا به حدود 35رای برسد و از طرف دیگر گفته می شود عزیزمحمدی 30رای باشگاه‌ها را در جیب خود می بیند و 7 یا 8 رای از رای هیات ها را دارد و ضمنا افرادی چون کیومرث هاشمی و سردار باران چشمه به عنوان رای دهندگان در مجمع 15 اسفند در زمره حامیان وی قرار دارند که اگر این آرا باقی بماند عزیزمحمدی بالاتر از کفاشیان و قریب به صندلی ریاست خواهد رسید.

عزیزمحمدی اخیرا در محفلی اعلام کرده که مخالفانش بیرون از بدنه فوتبال هستند و چشم‌شان دنبال درآمد لیگ است؛ درآمدی که به زعم وی در سال آینده به 33 میلیارد تومان خواهد رسید.

وی ضمنا گفته است که کفاشیان با مصاحبه های این روزهای خود در واقع بلوف می زند و در روز آخر از صحنه انتخابات کنار می کشد.

کنار رفتن کفاشیان در واقع برگ برنده عزیزمحمدی خواهد بود زیرا کفاشیان رای محمدی را شکسته است و این موضوع خوشایند قریب، دیگر رقیب انتخاباتی عزیزمحمدی هم است.

سکوت محض قریب اجازه رمزگشایی بیشتر را نمی دهد اما آنچه مسلم است تجربه ثابت کرده که سرنوشت چنین انتخابات هایی در روز آخر رقم می خورد.

/ 0 نظر / 7 بازدید