استقلال تهران با فقدان بازیکن و در آستانه دربی آسمان لیگ را آبی کرد !

در شرایطی که در اواخر دیدار استقلال و راه آهن سورینت آندرانیک تیموریان با مصدومیت مواجه شد و کادر فنی استقلال به دلیل نداشتن بازیکن ذخیره، قصد داشت سید حسین حسینی دروازه‌بان دوم این تیم را به جای آندو راهی میدان کند، مسئولان این دیدار مانع از انجام این تعویض شدند.

حسینی در این خصوص گفت: قرار بود قرار بود به جای تیموریان وارد میدان شوم و با توجه به اینکه او مصدوم شده بود و قادر به ادامه کار نبود من گرم کردم اما بر اساس قانون اجازه ندادند که بازی کنم و راهی میدان شوم.

گفتنی است استقلال در این بازی به علت مصدومیت و محرومیت 7 تن از بازیکنان خود، تنها با 3 نفر بازیکن ذخیره وارد زمین شده بود که پس از به میدان رفتن بیک‌زاده و ایمان باصفا، و با مصدومیت تیموریان این تیم 10 نفره شد و قصد داشت تنها بازیکن باقیمانده خود که حسینی دروازه بان دوم بود را وارد میدان کند!

با این حال  امیر قلعه نویی بار دیگر ثابت کرد که نقش یک مربی کاربلد در فوتبال چقدر اثرگذار است . تئوری پذیرفته شده ای که قبلا در دنیا با فرگوسن و گواردیولا به اثبات رسیده بود .

/ 1 نظر / 10 بازدید
ღ❤ღ عبـــ♥ـــاس ღ❤ღ

خــدایا ؟ کــمــی بــیـا جــلــوتــــر مــی خــواهـــم در گوشــت چــیــزی بــگــویم ایـن یـک اعــتـراف اســت مـــــن بــی هستی ام..بــــی عشقــــــم دوام نــــــــمی آورم!!! وبلاگ قشنگی دارین موفق باشین ب وب من هم بسرین لدفن ممنون نفستون گرم