قدمت کشور امارات به اندازه سن درختهای خیابان ولی عصر تهران هم نیست !

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه جزایر سه‌گانه همیشه متعلق به ایران بوده، گفت: عمر کشور مدعی به اندازه درخت‌های خیابان ولی‌عصر تهران نیست چه رسد به جزایر سه‌گانه که قرن‌ها تحت حاکمیت و مالکیت ایران بوده است.

 حسین شیخ‌الاسلام در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به مواضع اخیر رئیس جمهور آمریکا در مورد حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه گفت: جزایر ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ ایرانی بوده، هست و ایرانی خواهد ماند.
 
وی ادامه داد: عمر کشور مدعی به اندازه درخت‌های خیابان ولی‌عصر(عج) تهران هم نیست چه رسد به عمر جزایری که قرن‌ها تحت مالکیت و حاکمیت ایران بوده است.
 
شیخ‌الاسلام در ادامه افزود: آمریکا به دنبال شکست‌هایی که از ایران در موضوع هسته‌ای و مسائل بیداری اسلامی فلسطین و درراستای جنگ نرمی که علیه ملت به راه انداخته است، تلاش می‌کند که موضوعات فرعی را برای مشغول کردن افکار ایجاد کند.
این کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه این مواضع آمریکا جدید نیست، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال گفت‌وگوی سازنده برای توسعه روابط با همسایگانش بوده است و کشورهای منطقه نیز باید بدانند که دخالت کشورهای ثالث در امور منطقه با نیت خیرخواهانه صورت نمی‌گیرد.
/ 1 نظر / 6 بازدید
masood

سلام از مطالعه وبلاگتون بسار خرسند شدم باعث خشنودي و سرافرازي من هست كه شما هم به وبلاگ بنده ير بزنيد و چراغ راهم باشيد با نظرتون راهنماييم كنيد متشكرم