آخرین صحبتهای احمدی نژاد و شرط بازگشتش به صحنه سیاست

روزنامه‌های اعتماد و آرمان سخنان احمدی‌نژاد در باره شرایط بازگشت به فعالیت سیاسی را مورد توجه قرار داده‌اند. احتمالا همین سخنان هم باعث شده است که روزنامه شرق در مطلبی از فراموش شدن عبارت «جریان انحرافی» ابراز نگرانی کند.
 
اعتماد نوشت: محمود احمدی نژاد از همان مواضع قدیمش می گوید و تاکید می کند که «مهم ترین برنامه امریکا در منطقه، طرح دو کشور برای حل دعوای صهیونیست ها با اعراب و تجزیه روسیه و ایران است. »

وی در ادامه افزود: «امریکایی ها به خوبی فهمیده اند که در ایران، رهبری یک تنه در برابر برنامه های آنها در حال مقاومت هستند و مهم ترین نماد استقلال و تمامیت ارضی ایران شخص حضرت آقا است بنابراین تمام زورشان را در تخریب این محور متمرکز کرده اند. او اما از نقشه امریکا هم خبر می دهد و می گوید که «استراتژی امریکایی ها تخریب رابطه مردم با رهبری است و تاکتیک شان هم تبلیغ وجود فساد و ناکارآمدی در کشور است.»

شاید بحث برانگیزترین بخش اظهارات محمود احمدی نژاد این بخش باشد. بخشی که هر چند وقت یک بار گفته می شد و کمی بعد تکذیب می شد این بارهم با یک سیاست دو پهلو از سوی او مورد اشاره قرار گرفته است.

«بنده دیگر برای فعالیت سیاسی انگیزه شخصی ندارم چون اولاتمام مراتب قدرت را در این کشور تجربه کرده ام و ثانیا ترجیح می دهم به فعالیت های پژوهشی و آموزشی مشغول باشم اما اگر ابعاد این توطئه یی که علیه رهبری در جریان است شدت پیدا کند بر پایه شناختی که از بنده دارید عافیت طلبی نمی کنم و با تمام ظرفیت های فردی و اجتماعی خود به صحنه می آیم.»

/ 0 نظر / 31 بازدید