صحبتهای عجیب کاپیتان پرسپولیس بعد از باخت به داماش

جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: ابتدا باید اعلام کنم که یک کلام هم درباره بازی با داماش و سایر مطالب حرفی ندارم.
وی افزود: اما تمام ایران و افرادی که در ورزشگاه عضدی بودند با چشمان خود دیدند و با گوش‌های خود شنیدند که چه بی احترامی‌هایی به من شد.
حسینی ادامه داد: به آقای حسن‌زاده که در ورزشگاه نشسته بود و همه چیز را شنید، اعلام می‌کنم اگر به اتفاقات بازی با داماش و فحاشی‌هایی که به من شد رسیدگی نکند از این به بعد با عذرخواهی از تمام بزرگان فوتبال من هم هر حرفی چه بد، چه خوب از دهانم در بیاید در این فوتبال می‌زنم و هیچ کس نمی‌تواند جلوی من را بگیرد. 
وی خاطرنشان کرد: می‌گویند حرمت ها باید حفظ شود؛ من چه کاری در حق هواداران داماش کردم که باید از آنها بد بشنوم. آیا من به آنها بی احترامی کردم؟ حتی وقتی وارد زمین شدم و با فحاشی‌هایی روبرو شدم برای آنها دست تکان دادم و به هیچ عنوان سعی نکردم تا عکس‌العمل بدی نشان دهم اما هر چه از دهانشان درآمد به من و خانواده‌ام گفتند.
مدافع پرسپولیس تاکید کرد: آقای حسن‌زاده و مسئولان فدراسیون فوتبال؛ من به عنوان یک بازیکن ملی می‌خواهم تا به این موضوع رسیدگی کنید، اتفاقی برایم پیش آمده که نمی‌توانم آن را تحمل کنم و این برای فوتبال ما بسیار زشت است.هواداران داماش حرمت‌ها را نگه نداشتند و بی‌حرمتی‌هایی را به من کردندکه در این فوتبال باید جلویش گرفته شود.
وی در پایان تاکید کرد: باز هم برای دومین بار به تک‌تک آقایانی که در ورزشگاه بودند و همه چیز را شنیدند می‌گویم اگر جلوی این کار گرفته شد و به اتفاقات بازی با داماش رسیدگی کردند که هیچ، اما اگر چشم خود را بستند و همه چیز را به فراموشی سپردند آن وقت آن روی جلال حسینی را خواهید دید و می‌بینید عکس‌العمل منی که در این فوتبال همیشه حرمت‌ها را نگه داشته و به هیچ کس بی‌احترامی نکردم چیست.

/ 2 نظر / 8 بازدید
پاور هاستینگ

سلام دوست من خسته نباشبد وبلاگ خوب و زیبایی داری شما که وبلاگ به ابن زیبایی داری و زمان میزاری چرا وبلاگ خودت رو به وب سایت تبدیل نمیکنی تا در یک فضای شخصی بدون محدودیت و تبلیغات فعالیت کنی میتونی یک قالب زببا و یک طراحی دلخواه داشته باشی و تمام مطالب و نظرات همین وبلاگ رو هم انتقال بدی به وب سایت جدید و در وب سایت جدید در آمد هم داشته باشی از تبلیغات با من تماس بگیر تا توضیحات بیشتر بدم ...... 09358277721 09354556918 021-66054902 powerhosting.ir@gmail.com www.powerhosting.ir/convert-blog-to-website راه اندازی فروشگاه آنلاین راه اندازی فروش کارت شارژ آنلاین راه اندازی تالار گفتگو و فروم راه اندازی سایت دانلود و .....

دختر 17 ساله ایرونی

آخ که چقد دلم میخواد دربی امسال پرسپولیس سوسک شه.! حال رویانیان حسابی جا میاد.[نیشخند]