اندکی صبر سحر نزدیک است

در این آشفته بازار فتنه ها ، احساسم می گوید که جامعه بشری نیازمند طرحی نو است تا از ساختار نادرستی که از پیشینیان به ارث برده نجات یافته و به حقیقت رهنمون شود .

هنوز دیر زمانی از فتنه اصحاب جمل و مدعیان کوته فکر حکومت علوی نگذشته که فتنه خرمقدسان خارج شده از اصول اولیه تفکر شیعه نمایان شده است . 

عاملان تحریک فتنه گران جمل پس از آنکه تیرهایشان به خطا رفت و منهدم شدن عوامل قدرت طلب خود را دیدند به سراغ جهّال امت اسلامی رفته و با سرمایه گذاری بر روی نقاط ضعف ایشان که همانا دین پنداری بی بصیرت باشد در تدارک سازماندهی نهروانیان زمان هستند . همانهایی که در سابقه تاریخی شان علیرغم تمام مداراهای مولا علی (ع) ، جمعی از ایشان کار را به جنگ کشیده و همچون دمل چرکینی بر پیکره اسلام ماندند تا سرانجام مهر قاتلین امام معصوم و سرور کائنات حضرت علی ابن ابیطالب (ع) بر پیشانی شان خورد .

این بی بصیرتان تاریخ از همان نقطه ای شکار معاویه زمان شدند که قدرت اعتقادیشان را در آن می جستند . حمقایی که با شعار « لا حکم الّا للله » امام معصوم ، مفسر قرآن و جانشین رسول خدا (ص) را ندیدند و مدعی کتاب خدا شدند . کوته فکرانی که با شعار دین ، ولی خدا را در میانه میدان نبرد با معاویه با تیغهای آبدیده شان ، وادار به پذیرش حکمیت کردند و پس از روشن شدن حقه های مکّار روزگار راه توبه در پیش گرفتند و در این مسیر بار دیگر تیغ تیز جهالتشان را بر گلوی امیر مومنان نهادند .

امروز ایران عزیز جلوه ای از حکومت مشعشع علوی در عصر جهالتهاست . در دنیایی که لشکریان مهاجم بر بسترهای مجازی می تازند و قبل از فرود آوردن شمشیرهای زهرآلودشان ، در پی تخدیر بصیرت شیعیان علی هستند . هنگامی که نتوانستند با لباس سیف الاسلام های صدر انقلاب از پس بصیرت ملت برآیند خود را در لباس خوارج نماز شب خوان عاشق ظهور امام غائب از نظرها فرو برده و این مسیر را تجربه می کنند .

تاریخ تکرار می شود و این همه تأکیدات قرآنی و روایی در باب پند آموزی از تاریخ برای چنین روزهایی است . همه باید با مطالعه تاریخ پر فراز و نشیب حکومت حضرت امیر (ع) در دوران کوتاه و پند آموز حاکمیت امام معصوم (ع) خطرات مشابه در کمین نشسته را شناسایی کرده و برای جلوگیری از نقاط تاریک تاریخ همت قوی دارند .

به فرموده رهبر عزیز و دانایمان (حفظه الله ) ، فتنه هشتادوهشت با بصیرت امت مومن دفع گردید ولی فتنه های بزرگتری در پیش است . دقت در سخنان دقیق و الهی ولی فقیه زمان و جانشین خلف حضرت موعود به ما نشان می دهد که شیطان از تمامی ابزارهایش برای خاموش کردن شعله ای فروزان این انقلاب علوی بهره جسته و بر روی بی بصیرتی و ضعفهای شخصیتی تک تک ما حساب باز کرده است .

امروز ما دل به علی زمان(ع) سپرده و جان خویش را بلا گردان حکومت علوی دوران خود می کنیم و بار دیگر با صدها هزار شهیدعزیز این انقلاب ؛ امام شهیدان حضرت روح الله و جانشین خلف حضرتش امام خامنه ای (روحی فداه) پیمان شرف می بندیم که لحظه ای در دفاع از آرمانهای بلند شیعه در جنگ بصیرتها ، پا پس نکشیم و تلاش خواهیم کرد که نه حب ریاست ، نه حب وجاهت و نه حب ثروت ، نتواند در عزم ولایی ما خدشه ای وارد سازد و باشیم با ولایت ؛ ان شاء الله تا شهادت .

والعاقبه للمتقین 


/ 1 نظر / 12 بازدید

دائما با لغات بازی میکنی دوست عزیز. چند کلمه را ابزار دست کرده ای و معنای هر یک را تغییر داده ای و مثل انسانی که تنها قدرت تکلم دارد اما شنوایش صفر است صدایت را در سرت انداخته ای و مدام فریاد میزنی. بصیر به کسی گفته می شود که اینده نگر است و به حقایق فارغ از منافع شخصی نگاه میکند و به دنبال حقیقت است نه پول و مقام. چطور میشود به کسی که در شهر و محل زندگیش اینهمه دشمن برای خود ایجاد کرده و مردم آن شهر آرزوی مرگش را دارند گفت بابصیرت؟ امروز سه سال از آن نماز جمعه خونبار می گذرد و ما و شما به عنوان دشمن یکدیگر به چشم خود دیدیم که فردی که رهبر سنگش را به سینه زد یک دیوانه به تمام معنا بود. او با دیوانگیش ما و شما را به جان هم انداخت. شما ما را کشتید و دستتان به خون ما آلوده شد و ما چنان کینه ای به دل گرفتیم که هر شب نابودی شما را از خدا میخواهیم. آیا یاور و همراه یک دیوانه شدن نشان بابصیرتی است؟ دیگر باورم شده که من فتنه گرم و شما یاران واقعی علی عیله اسلام که او را امروز با نام خامنه ای میشناسند؟! خداوند داغی در جگرت بنشاند که داغ ما جگر سوخته ها را راحتر درک کنی. یاحق