جنایت هولناک تروریستها در سوریه بر ضد یک امام جماعت سنی !

خبرگزاری سوریه(سانا) گزارش داد: گروههای مسلح در سوریه شیخ حسن سیف الدین امام جماعت مسجد الحسن در منطقه شیخ مقصود در حلب را ترور کردند.

شبکه تلویزیونی الاخباریه گزارش داد که تروریست‎ها پس از گردن زدن  امام جماعت سنی، سَر وی را بر فراز مناره مسجد قرار دادند.

از سوی دیگر منابع نظامی سوری اعلام کردند: ارتش سوریه در ادامه عملیات خود علیه گروههای مسلح در ادلب و حومه آن تعدادی از تروریستها را کشت و برخی دیگر را زخمی کرد.

این منبع بیان کرد: این تروریستها در مناطق وادی المحامیل، طعوم، کفرجالس، معرتمصرین، بنش و معره النعمان دست به شرارت می زدند.

منبع مذکور از عملیات ارتش سوریه علیه گروههای مسلح در تل سلمو، ام جرین، الحمیدیه و کشته و زخمی شدن تعدادی از تروریستها خبر داد.

سانا همچنین گزارش داد: ارتش سوریه در عملیاتی در مناطق بوکمال، الحویقه و العرفی در دیرالزور برخی از تروریستها از جمله خالد المالک، علاء الحسین الحمد و عبیده العکلی، حسن الصالح العلو، طریف عیدالاشعب، راکان نافع العلاو، یاسر جاسم الشواخ، نزار الترکی و محمد العطیه را به هلاکت رساند.

منابع نظامی سوری از عملیات ارتش سوریه در مناطق الشیفونیه، العتیبه و جوبر در حومه دمشق و هلاکت محمد محفوض و ابوخالد کربوج، حسین عیسی و یوسخ الشیخ، اسامه ربیع، قاسم حجازی خبر دادند.

از سوی دیگر به نوشته آسوشیتد پرس، منابع معارضان سوری مدعی کنترل بخشی از حومه شمالی شهر حلب توسط نیروهای مخالف تنها چند روز پس از درگیری سنگین در این شهر شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید