خوش به حال بنده های خوب خدا توی ماه خوب خدا

شور و شوق عجیبی دارم که یک بار دیگر ماه خوب خدا ، ماه رمضان را در کشور عزیز و دوست داشتنی ایران اسلامی و در زیر پرچم اهل بیت علیهم السلام سپری می کنم .

دلم برای نماز صبح بعد از سحری تنگ شده بود و آرزوی دیدن چهره های مومن عموم مردمی رو داشتم که در این ماه به طور خاص خدایی تر شده اند و هر کس در هر سطحی که بوده یک قدم به خدا نزدیکتر شده .

بعضی وقتها با خودم فکر می کنم که تو ایران حتی اون آدمهای بی اعتقاد هم توی این ماه وقتی می خواهند نافرمانی خدا کنند ، لا اقل به این موضوع فکر می کنند که کار سخت تری در پیش دارند و به خاطر همین یک لحظه توقف و تفکر هم که شده لا اقل یک قدم به خدا نزدیک می شوند .

دلم واسه قرآن خوندن تو مساجد و محافل قرآنی توی این ماه قشنگ تنگ شده .

وای که چه ماه فوق العاده ای رو سپری می کنیم . دلم واسه لحظات منتهی به اذان مغرب که یه حس عجیبی رو تو وجود آدم به وجود میاره تنگ شده .

لحظاتی که جسم آدمی ؛ خسته ، تشنه ، گرسنه و ضعیف منتظر شنیدن صدای اذانه اما روحش سرحال ، سیراب و قوی جسم رو نوازش می کنه و به اون وعده سعادت و عاقبت به خیری میده .

دلم واسه مناجاتهای شب قدر تنگ شده ! شبهای بی نظیری که وقتی تو مسجدهای شهر یه گوشه می نشینی ، شاید کنارت یه بنده خوب دیگه بشینه و با خدای خودش خلوت کنه ؛ اصلا هم مهم نیست که شکلش چه ریختی باشه . از این جوونهای تریپ به بالا یا از اون پیرهای نورانی ، همه و همه اومدن تا دستهای خالیشون رو به خدا نشون بدن و ازش بخواهند تا گناهانشون رو ببخشه و کارنامه سال بعدشون رو بهتر از سال گذشته مقرر کنه .

دلم واسه مناجاتهای نیمه شب حاج منصور تو خیابونهای اطراف مسجد ارک یه ذره شده که تا نزدیک سحر خدا خدا می کنه و همه رو با خودش آسمونی می کنه .

دلم واسه ماه خدا ، دلم واسه بنده های خوب خدا ، دلم واسه خود خدا که همیشه کنارم بوده و من فقط توی این ماه تونستم حضورش رو خوب حس کنم تنگ شده .

التماس دعا از همه شما بنده های خوب خدا توی این ماه خوب خدا  

/ 0 نظر / 13 بازدید