ماجرای توبیخ احمد توکلی توسط امام خامنه ای از زبان خود توکلی

برای بعضی از دوستان به خصوص آن دسته ازافرادی که تایمر ولایت سنجی راه انداختند... توجیهات " احمد توکلی" در برابر اظهارات صریح مقام معظم رهبری رو از زبون خود توکلی بشنوید و بخونید!

‌ احمد توکلی در گفتگو با فارس درخصوص انتقادات پی در پی از دولت و همچنین ماجرایی که شنیده شده رهبری در یک جلسه از شما گلایه داشتند و نقل به مضمون این طور گفتند که حتی اگر در مورد شما کنکاش کنیم یک چیزی درمی‌آید. در مورد این موارد گفت : این داستانی که شما در آخر اشاره کردید خودم نوشتم و به بعضی ها مانند برخی از اعضای فعلی جبهه پایداری دادم.

 در یک جلسه‌ای که آقا عده‌ای از نمایندگان را به خاطر دو دو کردن به رئیس‌جمهور صدا زده بود، که همزمان با بحث استیضاح آقای صالحی به خاطر انتصاب ملک‌زاده هم بود رهبری در آنجا در دو محور مطالبی را فرمودند.

ایشان حمله خیلی تندی به هیئت رئیسه مجلس کردند و گفتند من کاری به شخص رئیس جمهور ندارم. وی شخص دوم کشور است و باید در مجلس با احترام حرفش را بزند.

محور دیگر مطالب ایشان در مورد این بود که ما دو جور برخورد داریم و یک برخورد علاج جویانه و یک برخورد کینه ورزانه و بعد رو به من گفتند که استیضاح آقای صالحی هم حق شما بود و گرچه من با آن مخالف بودم ولی وقتی شما در نهایت به نتیجه‌ای رسیدید چرا استیضاح را پس نگرفتید. و بعد فرمودند که این نوع برخورد نوع دوم است.

رهبر انقلاب حتی کلمه کینه ورزانه را تکرار نکردند و خیلی محترمانه فرمودند نوع دوم است و بعد فرمودند من این آقای احمد توکلی را سی و چند سال است به انقلابی بودن و دیانت می‌شناسم و به انقلابی‌گری و دیانت قبول دارم. چرا این کار را کردید؟ از شما انتظار نبود این کار را بکنی که من در پاسخ خدمت ایشان عرض کردم آقا یک وقتی هم به بنده بدهید که ایشان فرمودند همه وقت مال شما و من شروع به صحبت کردم و عرض کردم قبل از اینکه شما وارد جلسه شوید آقای کاظم جلالی گفت که جریان چیست. تشر در کار نباشد. و من هم به آقای جلالی گفتم پدر که همیشه ناز نمی‌کند و اگر از فرزندش کار ناپسندی ببیند تشر هم می‌زند. ما تشر آقا را هم قبول داریم

بعد هم به رهبر انقلاب گفتم که ما تشر شما را هم قبول داریم و بعد توضیحدادم که چه تلاش‌هایی انجام دادم تا کار آقای صالحی به استیضاح نکشد و درمورد تلفن‌ها و تماس‌هایی که داشتم توضیح دادم. و گفتم خودم را از اینکهوظیفه‌ام را انجام نداده باشم، مبرا می‌دانم و خیلی محکم از خودم دفاعکردم. بعد که جلسه تمام شد آقا تفقد ویژه‌ای به ما کرد و من سعی کردم دستایشان را ببوسم که اجازه ندادند و من را بغل کردند و بوسیدند.

ن تعبیری که گفتیم رهبر انقلاب در مورد شما به کار بردند؟

توکلی: بله فرمودند اگر قرار باشد سخت گیری کنیم؛ در مورد مرکز پژوهش‌ها هم سخت گیری کنیم یعنی هیچ اشکالی ایجاد نمی‌شود؟

برگرفته از وبلاگ جذاب "سهم نوشته های یک دانشجو "

/ 1 نظر / 8 بازدید
asal

سلام عزیزم می دونستی ایران در جهان جز چند کشور اولی است که خطر چاقی و بیماریهای مختص اون تهدیدش می کنه؟ می دونی بیماریهاش چیه؟ مثلا یک نمونه از بیماریهاش بیماری های قلبی هست. راستی می دونی هزینه درمان این بیماری تو ایران چقدر میشه ؟ البته با این سطح درآمدی حالا می دونی این افرادی که می خوان تناسب اندامشون رو حفظ کنن حداقل سالی بالای 3000000 تومان هزینه می کنن؟ برات یه پیشنهاد خوب دارم با کمترین هزینه می تونی از شر این همه هزینه اضافی خلاص بشی حتما یه سر به ما بزن :-x