دردنامه پدر یک فریب خورده جلبک سبز

راستی آقای تاج زاده شما هزینه های صدها روزنامه، هفته نامه و ماهنامه زنجیره ای دوره اصلاحات و همچنین هزینه های صدها دفاتر حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را از کجا می آوردید؟

پدر یکی از بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات ۸۸ که در گذشته از همکاران تاج زاده در وزارت کشور بوده با انتشار نامه ای، به عملکرد منافقانه تاج زاده و همدستانش در طول چند سال گذشته و دروغهای بزرگ آنها اعتراض کرد.
به گزارش کلمه نیوز وی در این نامه خطاب به تاج زاده نوشته است: من یکی از فعالین سیاسی در زمان مسئولیت شما در وزارت کشور و شاید بهتر است بگویم یکی از آسیب دیدگان حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ هستم، پسر ۲۴ ساله من که بخاطر دروغ بزرگ شماها به خیابان رفته بود تا به اصطلاح حق خود، یعنی رأی دزدیده شده اش! را باز پس گیرد و مدتی در بازداشت بسر برده. او که روزی جنبش سبزی ۲ آتشه بود امروز بطور افراطی از هر سبزی متنفر است. چرا؟ می گویم، روزها و هفته های اول که شما و دوستان داخلی و خارجی شما مانند BBC و VOA و رادیو اسرائیل توانسته بودید به عده ای القاء کنید که در انتخابات تقلب شده پسر من نیز جزو فریب خوردگان بود و هر شب با کوله پشتی پر از سنگ و قمه از منزل خارج می شد و پاسی از شب گذشته خسته و کوفته به خانه برمی گشت و استراحت می کرد تا شب بعد بتواند با انرژی بیشتر به صحنه درگیریها برگردد.
وی می افزاید: «در آن ایام گاهی برادر من به منزل ما می آمد و با پسرم بحث می کرد برادرم می گفت، باید صبر کرد تا مستندات دال بر تقلب ارائه شود.اما صرف یک ادعا نباید چنین انتخابات پرشکوهی را که در دنیا بی نظیر است زیر سوال برد. پسرم می گفت، یعنی شما می گوئید نخست وزیر امام دروغ می گوید؟ برادرم در جواب می گفت، آیا نخست وزیر امام بالاتر است یا خود امام؟ آیا امام نگفته تخلف از قانون حرام است؟ آیا مملکت قانون ندارد؟ مگر نخست وزیر امام در همین چارچوب قانونی کاندیدا نشده است اگر این چهارچوب را قبول نداشت نباید در انتخابات وارد می شد. وقتی وارد شده یعنی قبول دارد خب همین چهارچوب قانونی برای ابراز اعتراض نسبت به نتایج انتخابات نیز ساز و کار لازم را دیده است. وانگهی نامه ای که آقای میرحسین به شورای نگهبان نوشت یا دلائلی که همسر وی اقامه کرد مانند آنکه گفت مگر می شود مردم تبریز به فرزند خود و مردم لرستان به دامادشان رأی ندهند آنقدر مضحک و بی پایه و اساس بود که حتی از سوی برخی از جنبش سبزیهای منصف هم نقد شد.
این پدر آرزده خاطر همچنین نوشت: آقای تاج زاده! برادر من که بهترین دوران جوانی خود را در جبهه ها گذرانده خود به میرحسین رأی داده بود چرا که او را یادگار روزهای آرمانی انقلاب می شمرد اما پس از رفتارهای غیرقانونی و هنجارشکن وی نظرش کاملا از او برگشت. او امروز مانند گذشته از مخالفان سرسخت احمدی نژاد است اما می دانید مهمترین مساله ای که نظر برادر مرا از شما و دوستانتان برگردانده چیست؟ حمایت صریح مقامات جنایتکار آمریکا، اسرائیل و انگلیس از جنبش سبز و عدم اعلان برائت شما از آنها. او می گوید امام می گفت اسرائیل اگر دست به دریا بزند دریا نجس می شود ضمن اینکه امام گفت اگر دشمن از کسی تعریف کرد او بداند حتما غلطی کرده است که دشمن از او تعریف کرده است.در ادامه این نامه آمده است: مردم ما سالهای مدیدی است که از شما خوانده اند و شنیده اند که این نظام استبدادی است و انتخابات آن هم فرمایشی است، حال سوال این است که چرا شما و دوستانتان در این نظام استبدادی! و انتخابات فرمایشی! برای حضور در قدرت سرو دست می شکنید. چرا هر بار با هزینه ای بیشتر در انتخابات شرکت می کنید و در همین مصاحبه اخیرتان نیز برای چندمین بار ضمن کودتا خواندن انتخابات سال ۸۸، آنهم بدون ارائه حتی یک برگ سند دال بر تقلب یا کودتا، زمزمه حضور اصلاح طلبان را در انتخابات آتی مجلس سر داده اید. ثانیاً، بهتر است بگوئید این نظام از چه زمانی استبدادی شده است؟ آیا در دوره چندین ساله حاکمیت شما هم بویژه در دوره اصلاحات که دو قوه از سه قوه و مجمع تشخیص مصلحت نظام در دست شما بود نظام استبدادی بود؟

کشورهای عربی که در مصاحبه خود نام بردید و رژیمهای سابقشان را دیکتاتور خواندید، سابقا دوستان شما بودند و شما هزینه های انتخاباتی خود را از ایشان می گرفتید و آنها شرکای تجاری شما بودند اگر باور ندارید از کروبی و موسوی و خاتمی بپرسید ایشان با جزئیات تمام به شما خواهند فهماند هر چند که بعید است که شما ندانید و خبر نداشته باشید. مگر می شود یار غار مهدی [هـ ] باشید و از این ماجراهای پشت پرده بی اطلاع باشید. راستی آقای تاج زاده شما هزینه های صدها روزنامه، هفته نامه و ماهنامه زنجیره ای دوره اصلاحات و همچنین هزینه های صدها دفاتر حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را از کجا می آوردید؟
وی در این نامه از تاج زاده و دوستانش خواست از طرف خانواده های برخی جوانان ساده دل که فریب آنها را خورده بودند، حرف نزند چرا که ماهیت فرصت طلبان آشکار شده است.

/ 4 نظر / 3 بازدید
مرتضی

سلام.وقت شما بخیر.امیدوارم که خوب باشید.فقط چندسوال:آیا هرگز پاسخ صحیح و مستندی در مورد تقلب داده شد؟آیا سرنوشت 21 میلیون برگه رای اضافه روشن شد؟آیا هرگز سرنوشت 11 میلیون برگه رای بدون کد ملی روشن شد؟برادر من فکر نمی کنید یک کم یکطرفه به قاضی رفته اید؟

مرتضی

سلام دوست من.خیلی ممنونم که جواب سوالها رو دادید هر چند ناقص.ولی فقط یک سوال.برابر گزارشان موثقی که در روز رای گیری وجود دارد در ساعت 11 روز رای گیری رئیس محترم مجلس شورای اسلامی پیروزی قاطع آقای مهندس موسوی را تبریک عرض کردند.البته این امر هیچگاه بعدها رسما" تکذیب نشد.از سوی دیگر یک سوال.در همه جای دنیا برای نشان دادن اوج دموکراسی از ناظران بین المللی استفاده می شود در حالی که قبل از انتخابات در برابر این پیشنهاد موضعگیری های تندی صورت پذیرفت.چرا؟

مرتضی

دوست خوبم سلام.ممنونم از جوابتون.برای روشن شدن ذهن شما باید بگم که اولا" چرا تکذیبیه پس از چند ماه گفته شد و نه زودتر؟ضمنا" از میزان علاقه مردم به آقای موسوی می شد نتیجه رو حدس زد.بر همین اساس هم شخص ریاست محترم مجلس اون پیام را دادند.در ضمن در خصوص سوال دوم قبلی به نظرم نخواستید جواب روشنی بدهید.راستی چرا در روز انتخابات مقام معظم رهبری از دیدار با آقایان هاشمی و موسوی که برای گلایه در خصوص تقلب به دیدارشان رفتند امتناع نمودند؟راستی نگفتید قضیه برگه های رای اضافی و رای های بدون داشتن کد ملی چی شد؟لازم می دونم عرض کنم شما الان اگر بخواهید یک چک هزارتومانی رو نقد کنید باید کد ملی ارائه کنید ولی برای رای گیری در خصوص ریاست جمهوری نه.به نظر شخص شما این قضیه منطقی است؟

مرتضی

دوست خوبم سلام.ممنونم که با سعه صدر به سوالات من جواب دادید ولی متاسفانه شما من رو فردی احساسی تعریف کرده اید.مشکلی نیست هر چند جوابهای شما رو یک فرار رو به جلو می دانم.در مورد تعداد رای های بدون کد ملی و تعداد زیاد برگه های رای اضافی هیچگونه شبه ای وجود ندارد چرا که از مجاری رسمی اعلام شد.ضمنا" هنوز در خصوص جلوگیری از حضور ناظران بین المللی پاسخ قانع کننده ای ذکر نفرموده اید. در مورد رعایت قانون نیز ذکر یک جمله کفایت دارد.آیا نامیدن چند میلیون نفر از طرفداران یکی از کاندیداها به خس و خاشاک در چارچوب قانون مجاز است؟در حالی که در کتاب قانون خداوندی هرگونه توهین و افتراء به دیگران حتی کافران گناهی است نابخشودنی. در خاتمه توصیه می کنم اگر می شود در گفتار خود جانب عدالت را رعایت بفرمائید که توصیه مظلوم ترین مظلوم تاریخ است.