حمله سبزها به زیباکلام بعد از دیدار با رهبر انقلاب

پس از انتشار تصاویر و اظهارات صادق زیباکلام در جلسه دیدار اساتید با رهبر معظم انقلاب، اصلاح‌طلبان افراطی و جریان ضد انقلاب، وی را مورد هتاکی و حمله قرار دادند.

به گزارش آنا، پس از انتشار تصاویر صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران و چهره برجسته جریان اصلا‌ح‌طلب و انتشار اظهارات وی درباره جلسه اساتید دانشگاه‌ها با رهبر معظم انقلاب، رسانه‌های ضد انقلاب و نیز شماری از اصلاح‌طلبان افراطی با درج کامنت‌هایی در برخی سایت‌های داخلی و خارجی وی را مورد هتاکی و اهانت قرار دادند.
 
آقای زیباکلام که برای اولین‌بار به جلسه اساتید با رهبر معظم انقلاب دعوت شده بود، درباره حواشی این جلسه به آنا گفته بود:" شنبه بود که از دفتر رهبر انقلاب در دانشگاه تهران با بنده تماس گرفته و گفتند که شما برای حضور در نشست اساتید با رهبری و همچنین صرف افطار دعوت شده اید.حضور در این نشست و دیدار با مسئولان نظام برایم قابل توجه و غنیمت بود؛ لذا در این نشست شرکت کردم.
 
وی در بخشی دیگر از روایت جالب خود، می‌گوید:" این اولین باری بود که در دوران زعامت آقا، ایشان را از نزدیک می‌دیدم. در زمان ریاست جمهوری رهبر انقلاب، بنده ایشان را از نزدیک دیده و بارها خدمتشان رفته بودم و حدود 10 بار گزارش ویژه به ایشان دادم."
لینک‌دونی بالاترین که در بین فعالان رسانه‌ای بیشتر به عنوان بازتاب‌دهنده غیر رسمی مواضع رژیم صهونیستی معروف است، با انتخاب این تیتر"مزخرف گفتیم، مزخرف شنیدیم... خوش‌گذشت". عصبانیت گردانندگان خود را از اظهارات زیباکلام اینگونه نشان داد.
سایت "فرارو" هم که گفته می‌شود، به یکی از مدیران وزارت ارشاد دولت اصلاحات نزدیک است، در کامنت‌های خود در قالب درج نظرات برخی خوانندگان ناشناس زیباکلام را از فحاشی بی‌نصیب نگذاشت و نوشت:" آقای زیبا کلام خودت را ارزان فروختی فقط به یک افطاری!!!
... واقعا دروغ هم حدی داره. شما که به واسطه ی جناب حداد فامیل خانوادگی هستین اقای زیبا کلام ... خوب خوبه به آرزوت رسیدی مبارکه و ..."
پیشترهم جریان ساختارشکن اصلاحات و ضدانقلاب برخورد مشابهی با هنرمندان، نویسندگان، بازیگران و حتی خوانندگانی که به نوعی وفاداری خود را به نظام اسلامی ابراز کرده بودند نشان داده بود.
پروانه معصومی، محمد رضا شریفی‌‌نیا، علی‌رضا افتخاری و شماری زیادی از هنرمندان از این دست هنرمندان بودند که مورد هتاکی این جریانات قرار گرفتند.
/ 3 نظر / 18 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345413661.41

عروسک

سلام افطاری با آقا یه مزه خاصی داری که هرکی بخوره با مرور خاطره اش اشک توی چشماش جمع میشه و لذت میبره ما که قسمتمون نشده انشاالله دانشجویان یا شاعرا سال دیگه رفتن منم برم خدا رو چه دیدی شاید قسمت ماهم شد.... البته کلا بیت رفتن چه تو ایام فاطمیه و محرم که براعموم بازه مزه خاص خودشو داره دلم محرم میخواد[گریه] آخه ما پارسال محرم نداشتیم کلا هیچی نداشتیم بخاطر کنکور ولی امسال ان شاالله دانشجو میشیم و...[لبخند] چقدر خاطره میگم!! من که از سبز ها و اصلاح طلب ها چیز بیشتری انتظار نداشتم ای خداااا

دختر 17 ساله ایرونی

یکی میخواد به اینا بگه آخه تو که انقد ادعا میکنی طرفدار آزادی هستی چرا ناراحت میشی یکی خودش راه خودشو انتخاب کنه؟هااااااااا؟ آخه به شما چه طرف رفته افطاری؟ متاسفانه تو اکثر سایتا ووبلاگای ایرونی وسیاسی مردم فقط به هم فحش میدن.با دلیل ومنطق با هم بحث نمیکنن.[ناراحت]