قلاده های طلا همچنان می درخشد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مسعود ده نمکی کارگردان سه گانه اخراجی‌ها در مراسم تجلیل از فیلم‌های منتخب سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از نگاه روزنامه‌نگاران مسلمان که بعداز ظهر امروز در مجتمع سیدالشهدای تهران برگزار شد اظهار داشت: در سال‌های متمادی کسی تصور نمی‌کرد که فیلم‌ها و آثار فاخر در حوزه سینما توسط نیروهای ارزشی به بهترین نحو تولید و با استقبال مخاطب مواجه شود.

وی افزود: امروز با حضور هنرمندان ارزشی این خاکریز‌های مهم توسط کسانی‌که دغدغه فرهنگ دینی دارند فتح شد. کسانی که عمری با تفکر شبه روشنفکری آثار سینمایی ساخته‌اند دورانشان تمام شده . موقع آن رسیده که افرادیکه تفکر ارزشی و دغدغه دینی دارند این عرصه را به دست بگیرند.

همچنین در این مراسم جایزه اول این انجمن به دلیل نگاه هنرمندانه و تلاش حرفه‌ای در جهت تبیین فتنه 88 به ابوالقاسم طالبی کارگردان ارزشی سینمای ایران به خاطر فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» اعطا شد.

جایزه دوم این انجمن  را جواد اردکانی برای کارگردانی فیلم سینمایی «شور شیرین» به دست آورد و فرزاد اژدری برای کارگردانی فیلم سینمایی «سلام بر فرشتگان» جایزه سوم انجمن را به خود اختصاص داد.

‌محمدتقی فهیم، مریم پوریامین، وحید جلیلی، مسعود ده نمکی، پژمان کریمی و علیرضا سربخش، کمیته داوران انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان بودند.

به گزارش فارس از حاشیه‌های جالب این مراسم تشویق مدام تماشاگران فیلم در هنگام پخش صحنه‌هایی از  شناسایی و انهدام شبکه‌های فتنه‌گر و مقاومت نیروهای بسیج در برابر آشوب طلبان بود؛‌ پس از پایان نمایش فیلم، تماشاگران بار دیگر ابوالقاسم طالبی را به خاطر ساخت فیلم سیاسی در رابطه با فتنه سال 88 به شدت تشویق کردند.

جذابیت این فیلم به حدی بود که علیرغم ظرفیت مناسب سالن سید‌الشهدا و به دلیل استقبال گسترده خبرنگاران و اهالی رسانه عده‌ای از حاضرین تا پایان اکران فیلم به صورت ایستاده یا نشسته بر روی زمین این فیلم را تماشا کردند.

/ 0 نظر / 11 بازدید