انگشتان ملتی که خار چشم دشمنان اسلام شد

با نزدیک شدن به برگزاری انتخابات مجلس نهم در ایران، رسانه ها و دولتمردان غربی می کوشیدند با افزایش تبلیغات سوء و دروغ پردازی های عناد ورزانه نظر ملت شریف ایران را به سوی خود جلب کرده و در چنین شرایط حساسی از مشارکت عمومی مردم با بصیرت ، در یک حماسه دیگر جلوگیری کنند.

آن چه که به وضوح مشخص است ، نگاه رسانه های غربی و هم چنین دولتمردان آنها با جدیت و حساسیت خاصی مسائل و نتایج احتمالی انتخابات ایران را رصد می کردند و با صرف هزینه های هنگفت به دنبال اجرای سناریوهای شکست خورده خود در ایران بودند.

با نگاهی گذرا به مسائل و اتفاقات فتنه 88 به سادگی می توان دریافت که رسانه های غربی همواره تلاش می کردند انتخابات ایران را شک بر انگیز و فاقد سلامت معرفی کرده و ضمن ایجاد شکاف در بین اقشار مختلف جامعه از میزان رای ملت کاسته و نقشه های شوم خود را عملی کنند.

نکته ای که حائز اهمیت است،سخنان ارزشمند و حکیمانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم در روزهای قبل از انتخابات نقش مهمی در شکست سناریوهای غربی ها ایفا کرد و علی رغم پیش بینی های متعدد مبنی بر حضور کمرنگ مردم ، حضور 70 در صد در کل کشور و 52 در صد در تهران بر پای صندوق های رای که افزایش یازده درصدی نسبت به انتخابات مشابه در دوره قبل را نشان می دهد ، مهر تایید بر سخنان مقام معظم رهبری و سیلی محکمی به استکبار جهانی بود.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که علیرغم تبلیغات حجیم رسانه های غربی این ملت مدبر و با بصیرت ایران بودند که با رهنمون های رهبر فرزانه انقلاب ، با انگشت سبابه خود چشم دشمنان را کور و توطئه هایشان را لگد مال کردند.

/ 2 نظر / 9 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صلی علی محمد و آل محمد[قلب] سلام علیکم[لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] حضرت امام محمد باقر عليه السلام فرمودند: بهترين چيز برای دين و مومنان آن است كه ثروت در دستان كسانی باشد كه حق آنرا می پردازند و با آن به انجام اعمال خير می پردازند. و بدترين چيز برای دين و مومنان آن است كه ثروت در دستان كسانی باشد كه حقوق آنرا نمی پردازند و از آن در راههای شايسته استفاده نمی كنند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

قلب سلیم

سلام علیکم وب زیبا و پرمحتوایی دارید قابل دونستید برای تبادل لینک اطلاع بدید یا علی