چرا انسانیت به مسلخ می رود ؟!

دموکراسی همان بوی کبابی است که غربی ها برای کشورهای جهان سوم راه انداخته اند تا شکمهای گشنه را به تکاپو انداخته و در سرزمینهای هدف ولوله آفرین شود .

جمعی هم در این کشورها با بو کشیدن دموکراسی و پز نواندیشی به سوی کشتارگاهی قدم می زنند که در آن خرهای قبلی را داغ می نهند و این دموکراسی خواهان گشنه و سرگشته ، با پا نه که با سر در مسیر سراب ره سپرده و دیگران را به نفهمی متهم می کنند در حالیکه مصداق تام و تمام « اولئک کالانعام بل هم اضلّ » بوده و خود نمی فهمند .

گروهی از این افراد که تا یک سال قبل فریاد دموکراسی خواهیشان گوش فلک را کر کرده بود امروز همچون کبک سر در برف فرو برده و قتل عام مسلمانان شیعه بحرین را نادیده فرض می کنند . هجوم بی منطق اربابانشان را به لیبی را مبارزه با دیکتاتوری می خوانند در حالی که دهها قذافی دست پرورده این جماعت مشغول مکیدن خون ملتها و تقدیم ثروتهای ملی شان به اربابان غربی و دموکراسی خواهشان هستند ؟

راستی توی این اوضاع خر تو خر که قذافی برای خودش جنایت می کند ، ناتو برای خودش انسانها را دموکراتیزه می نماید ، عربستان سعودی برای خودش شیعه کشی راه می اندازد ، آل خلیفه مسجد ویران کرده قرآن می سوزاند ، عبداله صالح برای خودش یمن را به مهد دموکراسی تبدیل کرده و در کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس ، سران عربی به هرگونه مخالفت مدنی مشت آهنین نشان می دهند ، در اروپا رئیس جمهور ایتالیا در برابر تظاهرات صدها هزار نفره زنان در اعتراض به هرزگیهایش به دموکراسی لبخند می زند و رئیس جمهور فرانسه با مشت آهنین دموکراسی را به مهاجرین و طبقات ضعیف شیر فهم می نماید و باعنایت به دهها شیرین کاری رژیم صهیویستی در عرصه دموکراسی خواهی و صدها هنر نهفته رئیس جمهور عشق دموکراسی آمریکا در گوانتانامو ، عراق ، افغانستان ، پاکستان و ... کار فوق العاده به اصطلاح رئیس سازمان ملل آقای بای کی مون در تشخیص بزرگترین دشمن دموکراسی یعنی حزب الله لبنان که سلاح در دست گرفته و اجازه نمی دهد دموکراسی خواهان جهان بوی دموکراسی را به لبنان برسانند جالب است .

همچنین ایران اسلامی به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر که نتوانسته در برابر تلاش های دموکراسی خواهانه علمای علم دموکراسی همچون آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، عربستان ، بحرین ، کویت ، اردن ، یمن ، لیبی و دهها آزادی پرست فرهیخته از خود نرمش نشان داده و خیابانهای تهران را برای نفوذ دموکراسی باز کند محکوم است که تحریم شود و برای تنبیه ش انقلابهای مخملی طراحی و اجرا گردد .

آخرش یک نفر دموکراسی فهم پیدا نشد تا به این مسئولین نظام جمهوری اسلامی بگوید ای دموکراسی نفهمها ، ای قاتلین دموکراسی ، ای زیر پا گذاران حقوق بشر ، ای کسانی که نفهمیده اید بشر از جنس شر است و برای آنکه شرشان کم شود باید از زیر تیغ دموکراسی بگذرند .

بگذریم ... امروزه عنوان « انسانیت » جوک سال اروپاییها و غربیهاست و مسلخ ملتهای آزادیخواه همان پستویی است که در آن خر داغ می کنند و بوی دموکراسی می پراکنند . البته نیت غربیها از این بساط روشن است فقط معلوم نیست این حمارهای دموکراسی پرست در کشورهای جهان سوم دنبال چه می گردند . شاید موقع داغ کردن ملتهایشان توسط اربابهای غربی مشتی علف در آخور ایشان ریخته می شود که این همه مشتاقند ؟! 

/ 1 نظر / 4 بازدید
zedeeslamehaghighi

سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.