چرا امجد با حکم ارتداد مشکل دارد ؟

امروز که برای تنظیم گزارشی در باره توهین خواننده هتاک به مقام شامخ و قدسی امام هادی دنبال تصویری مناسب بودم به چند عکس از آقای امجد برخورد کردم ، تعجب کردم ولی به علت آن که از این گونه مسائل در فضای مجازی زیاد رخ می دهد توجهی نکردم ، مثلا دنبال عکس هیتلر در اینترنت می گردی و به تصویر اوباما میرسی و یا برعکس !

سر ناهار بود که یکی از دوستان گفت : امجد حکم ارتداد شاهین نجفی رو محکوم کرده ! 

به یاد اون عکس افتادم و خنده ام گرفت که چطوری بعد یک عمر مجاهدت به قول دوستان وقتی دنبال شاهین نجفی در اینترنت میگردی به عکس امجد برسی !

جالب تر آن که جناب امجد فرموده اند ، حکم ارتداد نظم جهانی را به هم میریزد ، خدایا به عظمتت شکر ، مردی که عمری پای فقه آل محمد تلمذ کرده و قال الصادق و قال الباقر گفته امروز از
نظم جهانی صحبت می کند و نمی گوید خداوند متعال فرمود : کفار و مشرکین از شما راضی نمی شوند تا به دین آنها درآیی ...

عجیب نیست برادر ! اصلا عجیب نیست ...

انسان ها برای این که فساد های رنگارنگ خود را توجیه کنند زود رنگ عوض میکنند ، بعضی ها از عقیده فاسد به فساد اقتصادی میرسند و بعضی ها برای توجیه فساد اقتصادی خود دچار فساد عقیده می شوند و بعضی ها هم هر دوانه !

ضمن اینکه فساد ناشی از افساد فرزند ناخلف یکی دیگر از شاخه های انحراف و عاقبت به شرّی است که در تاریخ نمونه بسیار دارد !

نوری زاد را فراموش نکرده ایم ، بنده خدا با مسائل اقتصادی فراوانی روبرو بود ، برای توجیه این مسائل به فساد عقیده رسید تا جایی که از مراجع استفتا کرد که آیا آموزه های 1400سال قبل برای امروز حجت می شوند یا نه ؟! و خودش البته کاری به جواب مراجع نداشت و در خود سوال جواب نیز نهفته بود ، آیا آموزه های کهنه شده 1400سال قبل امروز نو و قابل استفاده است ؟!!!

از همه اینها گذشته امجد به یک استدلال در حد المپیک استناد کرده ، فقط امام زمان می تواند حکم ارتداد دهد !

موقعی که نیاز به اخذ سهم امام زمان باشد نیازی به حضور خود آقا نیست ، میگیرند و درسته خرج میکنند ولی زمانی که کار امام زمان را باید بکنند ، باید خودش بیاید!!!

عجب آدم هایی هستند این بزرگواران !

بگذریم ! امجد قصه ما در جریان فتنه 88 زیاد جلز و ولز کرد یادم هست یک بار گفته بود به جای آنکه همه انقلاب را صادر کنیم کمی از انقلاب را هم برای خودمان داشته باشیم ، جمله خوبی بود ، الان راست حسینی یاد آن جمله افتاده ام و کاش امجد را می دیدم تا به ایشان بگویم : حاج آقا ! همه دینتان را پای سلمان رشدی و شاهین نجفی و امثالهم قربانی نکنید ، کمی هم برای خودتان بزارید بمونه ، به خدا بد نیست !

و یک شعر خطاب به آیت الله امجد !

شبانگه به سر فکر تاراج داشت

سحرگه نه تن سر نه سر تاج داشت

به یک گردش چرخ نیلوفری

نه تاجی به جا ماند و نه نادری !

سلمان رشدی ها خواهند مرد ، شاهین هم خواهد مرد ، سلطان ها سرنگون می شوند و تاج ها مدفون ، نه از تاج نشان خواهد ماند و نه از سر ، فقط رایت و پرچم امام مظلوممان امام هادی علیه السلام تا قیام قیامت بر جای خواهد ماند ...

بعدا نوشت !

امروز به علت این که برخی از نظرات مبنی بر این که آیت الله امجد سخنان منتسب به خود را تکذیب کرده اند بنده را واداشت تا صوت کامل سخنان آقای امجد را دوباره گوش کنم و متاسفم برای دوستانی که محبت یک شخص آنان را کور و کر کرده است متأسفانه نامبرده دقیقا همین الفاظ و گفتارها را بر علیه حکم ارتداد گفته اند ...

برگرفته از وبلاگ پرمحتوای بسیج جهانی

/ 3 نظر / 8 بازدید
میرزایی

با سلام ایشان می توانند به عنوان یک مجتهد نه مرجع اظهار نظر کنند و عقیده خود را در مسایل بیان کنند ... متاسفانه همه چیز ما به مسایل سیاسی برگشت میکند .. به نظر بنده حرف های ایشان صحیح است باید اقرار کنیم رو دست خوردیم از مسایل جهانی !!!!به خاطر شعر احمقی تمام فکر و ذهنمان را گذاشتیم که جواب بدهیم... آیا حکم ارتداد مخصوص شاهین بود تا دو هفته زود تر بیان شده بود؟ شاهین به خاطر مسایل سیاسی که داشت از طرف برخی ها هیو بزرگ شد و داخل حکم آقای صافی قرار گرفت چرا افراد دیگر که بدتر از شاهین هستند در این حکم نیستند؟؟ اما جهانی نگاه کنیم و شاهین ها حقیر نگذارند ما را بازی دهند..

tehrani

لعنت بر کسانی که به آقا امام هادی علیه السلام ظلم کردند و لعنت بر شما که چنین دروغ هایی را به حاج آقا امجد بستید، بدون هیچ سندی و با وجود تکذیب ایشان. من در جلسه حاج آقا بودم اصلا صحبت ایشان ربطی به این ماجرا ندارد. حالا جام نیوز بی شرف می گوید فیلم این سخنان در اینترنت هست!!!! خدا همه ظالمین را لعنت کند اگر لقمه حلال خورده بودید با آیت الله امجد چنین نمی کردید خدا ازتون انتقام بگیره مگر اینکه توبه کنید و مدیون شدن به این عارف ربانی را جبران کنید الا لعنة الله علی القوم الظالمین ان شاء الله خدا همه تان را رسوا کند خدایا از کسانی که به آیت الله امجد دروغ بستند و از کسانی که آن را پخش کردند انتقام بگیر نامردها لا اقل فیلم برنامه های عزاداری حاج آقا در شهادت امام هادی و سایر ائمه را در امسال و سالهای گذشته به مردم نشان دهید

ali

ای خاک عالم بر سرتان که به این راحتی خودتان را در حدی می دانید که به یک ولی خدا نسبت خروج از دین بزنید .