این دختر قاتل ، محافظ قذافی بود

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی‌میل، الفرقانی دختر نوزده ساله لیبیایی که در بیمارستان نظامی متیقه نگهداری می‌شود روز گذشته اعتراف کرد که طی یک هفته‌ای که منجر به سقوط طرابلس و خروج آن از دست وفاداران به قذافی شد، یازده تن از زندانیان انقلابی را شخصا اعدام کرده است.
الفرقانی در تشریح نحوه اعدام انقلابیون لیبی می‌گوید: "هر بار که یکی را می‌کشتم، یک زندانی دیگر را به اتاق می‌آوردند، او با بهت به زندانی کشته شده و روی زمین افتاده می‌نگریست و من به فاصله یک متر او را نیز می‌کشتم!"
الفرقانی که تنها یکی از زنان شبه‌نظامی استخدام شده توسط قذافی است اکنون توسط انقلابیون تحت نظر و در انتظار محاکمه به سر می‌برد. وی مدعی است که از سوی برخی فرماندهان نظامی قذافی از جمله فرمانده گارد او در طرابلس مورد آزار و اذیت جنسی واقع شده است.
این زن که خون یازده نفر اکنون به پای او نوشته شده است می‌گوید: "من به مخالفان قذافی آنچه را که کرده‌ام، اعتراف کرده‌ام. آنها بسیار عصبانی هستند و نمی‌دانم که می‌خواهند با من چه کنند؟"
الفرقانی می‌گوید که خانواده‌اش از طرفداران قذافی نبوده‌اند. وی نحوه پیوستن خود به گارد زنانه قذافی را چنین تشریح کرده است: پدر و مادر من از هم جدا شدند و من که همسر جدید پدرم را دوست نداشتم تصمیم گرفتم تا با مادرم زندگی کنم. مادرم دارای دوستی به نام "فاطمه الدربی"، یکی از فرماندهان این گارد بود. سال گذشته که دانشگاه را برای پرستاری از مادرم که مبتلا به سرطان بود ترک کردم، توسط الدربی به استخدام نیروهای گارد زنان قذافی درآمدم.
پیوستن نسرین الفرقانی به نیروهای قذافی با اعتراض خانواده‌اش مواجه شده اما اصرار بیش از حد الدربی باعث می‌شود که وی به استخدام نیروهای قذافی درآید، چرا که نسرین با زیبایی و جوانی خود دقیقا همان چیزی بود که نیروهای قذافی به دنبالش می‌گشتند.
پس از آن الفرقانی به اردوگاه‌های آموزشی قذافی منتقل شده و به عنوان یک تک‌تیرانداز آموزش می‌بیند. وی اکنون متهم به قتل یازده تن از هموطنان خود است و به این قتل‌ها اعتراف نیز کرده و احتمالا باید در انتظار اعدام باشد.

/ 0 نظر / 11 بازدید