پرواز اندیشه

کجا احمدی نژاد را دزدیدند ؟
نویسنده : حسین ابراهیمی - ساعت ۳:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

مدتها بود که می خواستم مطلبی با عنوان «کجا احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟ » بنویسم ولی فرصت نمی شد .

یادتان هست وقتی که در مجلس هشتم ناگهان خرد جمعی بر این موضوع متمرکز شد که هیچکس حق ندارد دو شغله باشد و بر سر این موضوع ، کلیه امور جاری مملکت لنگ ماند تا سرانجام موفق شدند دکتر غلامحسین الهام را از کنار دست دکتر احمدی نژاد کنار بزنند . البته بعد از توفیق در این مهم موضوع دو شغله ها که چه عرض کنم ، چند شغله های مملکت دیگر در اولویت قرار نگرفت ؟

یادتان هست وقتی داوود احمدی نژاد به برخی امور مشکوک در دفتر رئیس جمهور اعتراض کرد و ناگهان به تیر غیب دچار شد ؟

یادتان هست که ناگهان اسفندیار رحیم مشایی به عنوان نماد ارادت به امام زمان (عج) و ساده زیستی ، فامیل دکتر احمدی نژاد شد ؟

یادتان هست به یکباره پرویز داوودی به علت کهنسالی ناگهانی بازنشسته شد و اسفندیار از دکتر حکم معاون اولی گرفت ؟

یادتان هست آقا در همان زمان بحرانی که همه در فکر فتنه 88 بودند شتر فتنه 90 را پی کرد و اجازه نداد اسفندیار معاون اول شود که اگر اینگونه می شد با بروز فتنه 90 و استعفای دکتر ، اسفندیار کفیل ریاست جمهوری می شد ؟

یادتان هست که دکتر چنان مفتون فامیل جدید شد که یک هفته حکم امام و ولی زمان خود را مسکوت گذاشت و آخر هم اسفندیار کوتاه آمد ؟

یادتان هست که تمامی اعضای ولایی کابینه که در این موضوع بر دکتر خرده گرفتند پرپر شدند ! اسمهایشان را به یاد دارید ؟ اژه ای ، صفار هرندی ، باقری لنکرانی ، فتاح و ...

یادتان هست که در برابر ناهنجاریهای اجتماعی و بی حجابیها و بی تقواییها ، مجموعه فرهنگی دولت به تسامح و تساهل دوره اصلاحات بازگشت و دکتر علنا هرگونه برخورد در این حوزه را نفی نمود ؟!

یادتان هست که اندک اندک مادحین اهل بیت و ولایتمداران از حاج منصور ارضی گرفته تا سعید حدادیان از اطراف دولت زدوده شده و بازیگران لوند سینما ، از هدیه تهرانی گرفته تا مهناز افشار همنشین برادر اسفندیارشدند ؟

یادتان هست که اندک اندک برادر اسفندیار با بیش از نوزده پست رسمی و در رأس همه آنها مسئولیت رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور راهی فرنگستان غرب شد و مشکلات کوچک و بزرگ مردم اسلام آباد غرب در گیر و دار انتخاب استانداران و فرمانداران هماهنگ با حضرتش لگدکوب شد ؟

یادتان هست که موضوع امام زمان ملعبه کودکان کوچه و بازار شد و سهم ناچیز ملت از هدفمند شدن یارانه ها هدیه با برکت امام معصوم نامیده شد ؟

یادتان هست که با دستور برادر اسفندیار و حمایت دکتر هر کس بر خلاف برنامه های فامیل جدید نطق کشید اخراج شد حتی اگر مصلحی بود از جمع صالحان ؟

یادتان هست که حضرت آقا ، امام خامنه ای (حفظه ا... ) بار دیگر در مسیر انحراف سد ایجاد کرد و باز هم دکتر قهر و آشتی راه انداخت ؟

راستی ، کجا دکتر احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟

مأموریت اصلی اسفندیار در این فرآیند پیچیده چیست ؟

آیا او می خواهد در سایه دکتر به قدرت برسد یا لایه های پیچیده پشت صحنه چیزهای دیگری را پس از کسب اعتماد دکتر از او می خواهند ؟

آیا او مأموریت دارد تا شعارهای آرمانی دکتر احمدی نژاد در سال 84 را به دست خود او لگد مال کند تا بار دیگر آرمانهای امام خمینی(ره) و امام خامنه ای (حفظه ا...) در زیر غبار کثافت کاریهای سیاستمداران بی تقوا ، از چپی چپی تا راستی ناراستی مدفون شود و دکتر احمدی نژاد به عنوان شورشگر بزرگ دهه سوم انقلاب به دست خودش و با اعتماد بی جا به نفوذیهای اینبار تسبیح به دست و ذکر گوی باند قدرت و ثروت سرمایه سوزی کند ؟

راستی کجا احمدی نژاد را از ما دزدیدند ؟ شاید همان روزی که دکتر الهام را با رأی اکثریت مجلس از کنار دکتر دور کرده و اسفندیار را جفتش کردند ؟