پرواز اندیشه

قلعه نوعی موفق ترین مربی باشگاهی تاریخ فوتبال ایران
نویسنده : حسین ابراهیمی - ساعت ٤:۱٩ ‎ب.ظ روز ٥ شهریور ۱۳٩٠
 

باز هم این امیرخان قلعه نوعی همانطور که تموم دوستا و دشمناش پیش بینی می کردند از یک تیم متوسط یک مدعی تمام عیار ساخت و در فاصله پنج هفته از شروع لیگ نه تنها بهترین خط حمله رو به اسم تیمش رقم زد بلکه بیخ گوش کهکشونیهای آبی واستاد تا به حاجی فتل یادآوری کنه که عیار ژنرال با همه موارد مشابه فرق اساسی داره و این سبک انحصاری امیرخان هست که تیمهای تحت مدیریتش رو به سوی قهرمانی رهنمون می شه نه بازیکنهای کهکشانی .

خلاصه با آتیش بازی این هفته امیرخان در گلبارون کردن همشهری تبریزی تراکتور میشه به راحتی پیش بینی کرد که تو دور برگشت این تیم تبریزی با فاصله از سایر تیمها جام قهرمانی رو به خونه ببره و یک بار دیگه همه به این نکته برسن که قلعه نوعی استاد مسابقات باشگاهی و لیگی بوده ، هست و خواهد بود هرچند که تو ایران خیلی ها از موفقیت دائمی یه هموطن احساس شادمانی نمی کنند علی الخصوص که رنگ خونش هم آبی باشه !

کلا ما ایرانیها این بدی بزرگ رو داریم که هیچوقت از یک هموطن در حالت اوجش استقبال نمی کنیم ولی هر وقت که چنین افرادی رو از دست می دیم چه مجالس باشکوهی که براشون نمی گیریم .

خدا کنه در مورد امیرخان برای یکبار هم که شده درست عمل کنیم و فارغ از کوته بینیهای رنگی از این سرمایه بزرگ ملی در مسیر شکل دهی به یک تیم ملی بی همتا در دوران مختلف تاریخی حداکثر بهره برداری رو بکنیم .